• 40 39:09
    2
    Tomáš PÁCAL

Sport Kolín Pátečníci - Wizards DDM SO Praha 10 C 1:10
branky: 38. Matyáš Brož - 1. Jakub Mudrák, 7. Martin Brhlík, 9. Jakub Mudrák, 17. Martin Brhlík, 18. Jakub Mudrák, 19. Jan Kaliberka, 19. Matyáš Rygl, 20. Martin Brhlík, 23. Jakub Mudrák, 24. Matěj Zdobinský; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Boček ?, Tomáš Kecl ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 0:3, 0:7, 1:0
39:09 Vyloučen hráč #8 Tomáš Pácal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
37:59 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:10
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #51 Matyáš Brož bez asistence (1:10)
37:00 Vyloučen hráč #20 Matyáš Macas družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za blokování florbalky
34:06 Vyloučen hráč #2 Marek Vítů družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
30:28 Vyloučen hráč #15 Jan Vašíček družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
29:52 Vyloučen hráč #14 Tomáš Hladík družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za vysoká florbalka
26:12 Vyloučen hráč #18 Martin Slavík družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za bránění ve hře
23:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #21 Matěj Zdobinský, asistoval #5 Jakub Mudrák (0:10)
22:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #74 Matyáš Rygl (0:9)
22:23 Vyloučen hráč #69 Jakub Tykal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za bránění ve hře
19:18 Timeout Sport Kolín Pátečníci
19:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #37 Vojtěch Židův (0:8)
18:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #5 Jakub Mudrák (0:7)
18:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #11 Jan Kaliberka, asistoval #15 Jan Vašíček (0:6)
18:31 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Tomáš Kecl družstva Sport Kolín Pátečníci
17:46 První hattrick dnešního dne. Jakub Mudrák posílá svým třetím gólem tým Wizards do vedení 5:0.
17:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #3 Daniel Šulc (0:5)
16:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #11 Jan Kaliberka (0:4)
13:40 Vyloučen hráč #11 Jan Kaliberka družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
08:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #21 Matěj Zdobinský (0:3)
06:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:2
01:34 Vyloučen hráč #5 Jakub Mudrák družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
00:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:1