0

2

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - TJ Sokol Dobříš 1:2pn
branky: 45. Jaroslav Macášek - 8. Roman Šebek, N Tomáš Pavlíček; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Tomáš Šimek -1; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #97 Tomáš Pavlíček a vstřelil rozhodující gól (1:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #16 Michal Janča , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #55 Michal Kolář a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #79 Jakub Kovařík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #13 Michael Šiška , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #10 Jan Aubrecht (1:1)
43:00 Vyloučen hráč #13 Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hra rukou
17:44 Vyloučen hráč #11 Eduard Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nesportovní chování
12:23 Vyloučen hráč #79 Jakub Kovařík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
07:40 Vyloučen hráč #19 Viktor Beneš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
07:26 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #56 Martin Podhorecký (0:1)