• 44 43:17
    5:4
    (Milion)

FT Sokol Praha-Břevnov - Wizards DDM SO Praha 10 C 5:4
branky: 5. Hugo Marx, 6. Tomáš Vanča, 15. Martin Volný, 34. Ondřej Daniš, 44. Ondřej Daniš - 9. Jan Vašíček, 17. Matyáš Macas, 35. Jan Vašíček, 38. Marek Bubeníček; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:2
43:17 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #57 Jakub Milion (5:4)
37:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #86 Marek Bubeníček, asistoval #28 David Bouda (4:4)
34:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #15 Jan Vašíček z trestného střílení (4:3)
33:17 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #17 Tomáš Vanča (4:2)
32:01 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za hrubost
25:50 Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za bránění ve hře
17:52 Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
16:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #20 Matyáš Macas, asistoval #37 Vojtěch Židův (3:2)
14:54 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #90 Martin Volný, asistoval #8 David Boháč (3:1)
08:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #15 Jan Vašíček, asistoval #28 David Bouda (2:1)
05:19 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #17 Tomáš Vanča, asistoval #90 Martin Volný (2:0)
04:34 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #10 Hugo Marx, asistoval #91 Jakub Rybka (1:0)
02:36 V utkání je na zajímavé akce zatím trochu chudé, proto zde řešíme Jardovu čtvrteční návštěvu kina. Upozorňujeme čtenáře, film "Buď chlap!" za návštěvu rozhodně nestojí!