5:4
    Jindřich HANOUSEK
    (Mirčevský)

Wizards DDM SO Praha 10 C - FBC JELENI UNHOŠŤ 5:4
branky: 16. Lukáš Tesařík, 21. David Bouda, 38. David Bouda, 40. Lukáš Tesařík, 42. David Bouda - 28. Ondřej Míka, 29. Vojtěch Ptáček, 30. Jiří Václavíček, 45. Jindřich Hanousek; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2 + Matouš Mlejnek 4 + Sebastián Vlček 4 + TDKU + Zdeněk Fryš OS; využití: 3:0; zásahy brankářů: Vít Svojše ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 3:1
44:56 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:4
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Jindřich Hanousek, asistoval #94 Kryštof Mirčevský (5:4)
44:56 Kosmetická úprava na závěr a zápas nám končí za stavu 5:4 pro Wizards. David Bouda se po 4 kanadských bodech dostal na dělené první místo kanadského bodování a večer mu stačí jeden kanadský bod k ovládnutí! Bohužel na večerní zápas tu nebudu, jelikož jedu na hokej, tak se toho určitě ujme kolega Vojta Židův. Hezký zbytek dne vám přeje Daniel Kronďák!
42:22 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
42:22 Davide, takhle ten pátej bod ale nedáš...2 minutky za sekání, asi si potřebuje odpočinout, kluk ušatej.
41:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #94 Jindřich Zoth (5:3)
41:08 David Bouda si připisuje hattrick a už mu chybí jeden jediný bod k ovládnutí statistik! Team David, let's go!
40:30 Sedliský si šel pro nájezd, ale sudí Preclík to vyhodnotil jinak.
39:45 Vyloučen hráč #29 Zdeněk Fryš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ - osobní trest
39:45 Vyloučen hráč #29 Zdeněk Fryš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nesportovní chování
39:45 Vyloučen hráč #38 Sebastián Vlček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ do konce utkání
39:45 Vyloučen hráč #38 Sebastián Vlček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2+2 minuty za nesportovní chování
39:45 Nadávky lítaly vzduchem směrem k rozhodcovské dvojici a máme z toho jednu červenou a jeden osobní trest. Wizards mají možnost přesilovky 5 na 3.
39:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #51 Lukáš Tesařík, asistoval #28 David Bouda (4:3)
39:12 Pojď si pro to, Davide!!!! David Bouda posílá do rohu na Tesaříka, který si vyběhl do středu a konečně se trefuje!
37:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #10 Jakub Sedliský (3:3)
37:45 A David Bouda se nám připomíná! Z přesilovky poslal balon krásně k tyči a máme srovnáno na 3:3. Už mu chybí pouze 3 body k ovládnutí kanadského bodování!
37:32 Tesařík již poněkolikáté netrefuje bránu.
36:34 Vyloučen hráč #8 Matouš Mlejnek družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2+2 minuty za hrubost
36:34 Mlejnek dal Rechtovi fakt LUXUSNÍ bodycheck a jde si odpočinout na 2+2.
35:34 Jindra Zoth se teď úplně neshoduje s výroky rozhodčího Vernera. Vše skončilo domluvou.
33:00 Sorry, nic zajímavýho se neděje..
29:49 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #99 Jiří Václavíček bez asistence (2:3)
29:49 Voltr fatálně nahrál před bránu jednomu z Jelenů a stav je 3:2 pro hosty. Pláč Jelenů tak vystřídala radost.
28:18 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #66 Vojtěch Ptáček, asistoval #15 Matěj Ptáček (2:2)
28:18 Sporná situace, kdy jeden sudí pískl faul a vteřinu poté padl gól. I přes veškeré oprávněné diskuse a námitky domácích však gól platí a máme srovnaný stav.
27:48 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka bez asistence (2:1)
27:48 Zdobinský teď střílel pouze do bloku, který se následně proměnil v protiútok a gól Jelenů.
26:00 Ze střídačky Jelenů se v posledních minutách ozvýá častý pláč.
23:25 Zdobinský teď 2x za sebou posílal z půlky střelu golfem. Ze zkušeností z tréninků můžu říct, že tohle blokovat fakt nechcete...
21:49 Ovšem tohle byla ukázková akce juniorské lajny. Sedliský z obranného rohu crossem na půlku na Tesaříka, který hned z první poslal před soupeřovu bránu na volného Vachatu. Gól to sice nebyl, ale i tak tleskáme.
20:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #54 Lukáš Recht (2:0)
20:47 Už jen 4!! Recht chce Davidovi pomoci, a tak se místo střely ze středu rozhodl pro nahrávku na Davida, který posílá balon do brány.
19:40 Zdobinský jistí obranu výbornými zákroky.
16:57 Svojše si teď našel ukrytou střelu a stále drží čisté konto.
15:38 Tohle si snad nezaslouží ani komentář...Tesařík netrefil krásnou loženku od Vachaty, ale následně poslal pomalou střelu po zemi k tyči, která mění skóre na 1:0 pro domácí.
15:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #51 Lukáš Tesařík, asistoval #45 Vít Voltr (1:0)
14:20 Jindra Zoth teď posílal vzduchem na Davida Boudu, který ze vzduchu jen těsně nevsítil.
12:29 Ptáček zazlobil a půjde si sednout na 2 minuty za zdržování. Uvidíme, zda přesilová hra změní skóre zápasu.
12:28 Vyloučen hráč #15 Matěj Ptáček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za zdržování hry
11:20 Fanoušci defenzivního florbalu by měli z tohoto zápasu radost...
10:31 Drobné přerušení kvůli neposedným mantinelům.
09:38 Dnešnímu Davidovu představení přihlíží krásných 12 neplatících diváků. Děkujeme!
09:00 David zase střílí! Bránu už trefil, ale golman to bohužel chytá..
08:31 David sám před bránou a?! Střela úplně vedle.. :(
07:12 Chybí nám tu góly. Davide, tak už se tref..
05:30 Davidova první střela zblokována.
04:30 Zdobinský teď zachránil protiútok Jelenů krásným a ladným vypíchnutím balonku na půlce. Následně ho napodobil Voltr
03:39 David Bouda málem zahrozil. Ke střele ho však Jeleni ne a ne pustit.
01:00 Sedliský tu teď máchal holí jako kdyby kosil trávu.
00:40 Hosté už zahrozili. Svojšeho zachránila tyč. Mezitím David Bouda lítá na hrotu útočné formace jako hadr na holi.
00:02 Zdravíme Alenku Boudovou!
00:01 Dámy a pánové, vítáme vás u předposledního dílu seriálu "Stane se David Bouda králem statistik?". Pro prvenství v této soutěži chybí Davidovi 5 kanadských bodů. Dokáže je dnes zaznamenat? To se dozvíme již brzy. Proti sobě dnes bude mít tým statečných Jelenů z Unhoště, kteří mu to určitě budou chtít zkomplikovat. Momentálně probíhá rozcvička obou týmů. Tady David věší jeden vikejř za druhým. Doufejme, že v zápase mu to půjde stejně. Pohodlně se usaďte a jdeme na to! U onlinu vás vítá Daniel Kronďák.