16:4
    Ondřej ŠÍMA
    (Hadaš)

AIK Steel Kladno C - FbC Red Dragons Hořovice B 16:4
branky: 1. Jaroslav Chalupný, 6. Jakub Šíma, 11. Jakub Šíma, 18. Jaroslav Chalupný, 23. Marek Havelka, 23. Jakub Kináč, 25. Jaroslav Chalupný, 27. Jaroslav Chalupný, 28. Jaroslav Chalupný, 29. Jakub Šíma, 29. Marek Havelka, 31. Daniel Hadaš, 32. Marek Havelka, 33. Jaroslav Chalupný, 35. Ondřej Šíma, 36. Ondřej Šíma - 2. Erik Kendera, 5. Lukáš Routa, 19. David Trejbal, 34. Lukáš Routa; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 4:4 + Michal Dušek OS + Matouš Smetana TDKU + 4; využití: 3:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 10:1
35:32 GÓL AIK Steel Kladno C! 16:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #25 Daniel Hadaš (16:4)
34:48 Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2+2 minuty za nesportovní chování
34:48 Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B do konce utkání
34:48 Vyloučen hráč #8 Tomáš Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:48 Vyloučen hráč #99 Michal Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nesportovní chování
34:48 Vyloučen hráč #99 Michal Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B - osobní trest
34:09 GÓL AIK Steel Kladno C! 15:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (15:4)
33:22 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 14:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #88 David Trejbal (14:4)
32:05 GÓL AIK Steel Kladno C! 14:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (14:3)
31:22 GÓL AIK Steel Kladno C! 13:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka bez asistence (13:3)
30:17 GÓL AIK Steel Kladno C! 12:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #25 Daniel Hadaš, asistoval #71 Jakub Šíma (12:3)
30:12 Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:22 Trestné střílení družstva AIK Steel Kladno C neproměnil #97 Ondřej Šíma.
28:55 GÓL AIK Steel Kladno C! 11:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #71 Jakub Šíma (11:3)
28:29 GÓL AIK Steel Kladno C! 10:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #54 Jakub Kináč (10:3)
27:45 GÓL AIK Steel Kladno C! 9:3
26:50 GÓL AIK Steel Kladno C! 8:3
24:56 GÓL AIK Steel Kladno C! 7:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #25 Daniel Hadaš (7:3)
22:25 GÓL AIK Steel Kladno C! 6:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #54 Jakub Kináč, asistoval #20 Jan Hejcman (6:3)
22:00 GÓL AIK Steel Kladno C! 5:3
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #97 Ondřej Šíma (5:3)
20:03 Vyloučen hráč #8 Tomáš Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za hrubost
18:48 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 4:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #62 David Hasman (4:3)
18:37 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za bránění ve hře
18:00 Vyloučen hráč #20 Jan Hejcman družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za bránění ve hře
17:00 GÓL AIK Steel Kladno C! 4:2
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #97 Ondřej Šíma (4:2)
11:19 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání
10:36 GÓL AIK Steel Kladno C! 3:2
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #5 Marek Havelka (3:2)
07:16 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání
05:19 GÓL AIK Steel Kladno C! 2:2
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #97 Ondřej Šíma (2:2)
04:15 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 1:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #37 Matouš Smetana (1:2)
01:34 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #19 Erik Kendera, asistoval #99 Michal Dušek (1:1)
00:49 GÓL AIK Steel Kladno C! 1:0