• 36 35:40
    4:13
    (Harák)

FBC Rakovník B - FbŠ Bohemians D 4:13
branky: 11. Kryštof Svoboda, 20. Tomáš Kříček, 28. Michal Petrů, 35. Michal Petrů - 7. Martin Boháč, 10. Ondřej Plecháč, 16. Jan Harák, 20. Ondřej Plecháč, 21. Tomáš Vostřel, 21. Ondřej Plecháč, 28. Petr Červenka, 30. Martin Boháč, 32. Kryštof Blažej, 33. Petr Hromádko, 34. Martin Boháč, 35. Jan Harák, 36. Kryštof Blažej; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Michal Lipinský; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Stanislav Martínek ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:7
35:40 GÓL FbŠ Bohemians D! 4:13
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #21 Jan Harák (4:13)
34:35 GÓL FbŠ Bohemians D! 4:12
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #8 Ondřej Plecháč (4:12)
34:12 GÓL FBC Rakovník B! 4:11
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #37 Michal Petrů, asistoval #75 Jan Macák (4:11)
33:21 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:11
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #7 Tomáš Vostřel (3:11)
32:49 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #12 Petr Hromádko bez asistence (3:10)
31:40 Vyloučen hráč #21 Jan Harák družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za sekání
31:16 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #27 Martin Boháč (3:9)
31:04 Vyloučen hráč #4 Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za sekání
29:15 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:8
27:34 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #4 Petr Červenka, asistoval #15 Michal Křenek (3:7)
27:03 GÓL FBC Rakovník B! 3:6
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #37 Michal Petrů, asistoval #87 Marek Pospíšil (3:6)
26:26 Vyloučen hráč #75 Jan Macák družstva FBC Rakovník B na 2 minuty za sekání
25:20 Vyloučen hráč #15 Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za bránění ve hře
24:00 Tým Bohemians přestal hrát profesorský styl a zapnuli na vyšší stupeň. Drží balón, soupeře skoro k ničemu nepustí. Hrají srdcem.
22:19 Vyloučen hráč #17 Štěpán Somol družstva FBC Rakovník B na 2 minuty za zvedání florbalky
20:33 GÓL FbŠ Bohemians D! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #21 Jan Harák (2:6)
20:10 GÓL FbŠ Bohemians D! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #4 Petr Červenka (2:5)
19:54 GÓL FbŠ Bohemians D! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #71 Kryštof Blažej (2:4)
19:34 GÓL FBC Rakovník B! 2:3
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #13 Tomáš Kříček, asistoval #37 Michal Petrů (2:3)
15:34 GÓL FbŠ Bohemians D! 1:3
12:00 Tým Bohemians zatím nenaplňuje svůj ofenzivní potenciál, naopak Rakovník se ze všech sil snaží napadat a nic soupeři nedat zadarmo.
10:06 GÓL FBC Rakovník B! 1:2
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #25 Kryštof Svoboda bez asistence (1:2)
09:10 GÓL FbŠ Bohemians D! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #8 Ondřej Plecháč bez asistence (0:2)
06:55 GÓL FbŠ Bohemians D! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #8 Ondřej Plecháč (0:1)
03:59 Vyloučen hráč #87 Marek Pospíšil družstva FBC Rakovník B na 2 minuty za sekání
03:02 Vyloučen hráč #12 Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za sekání