1:6
    Radek BRUNNER
    (Kotrba)

Blue Horses Stochov C - FBC Hornets Praha B 1:6
branky: 20. Václav Müller - 1. Tomáš Kotrba, 5. Tomáš Kotrba, 9. Vít Sýkora, 16. Daniel Brát, 34. Jan Pilař, 36. Radek Brunner; rozhodčí: Filip Bollardt - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Křenek ? - Jan Dušek ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:2
36:00 Střely ve 3. části: 4:6
35:03 GÓL FBC Hornets Praha B! 1:6
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #18 Radek Brunner, asistoval #10 Tomáš Kotrba (1:6)
34:30 Vyloučen hráč #20 Jiří Teichman družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za sekání
33:40 GÓL FBC Hornets Praha B! 1:5
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #88 Jan Pilař, asistoval #6 Martin Vaňhara (1:5)
24:00 Střely ve 2. části: 8:2
22:02 Vyloučen hráč #4 Václav Müller družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za bránění ve hře
21:5 Hra se přelévá nahoru dolu
19:40 Gól něco na způsob Forsberga
19:27 GÓL Blue Horses Stochov C! 1:4
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #4 Václav Müller, asistoval #42 Tomáš Ibl (1:4)
18:25 Václav Křenek běhá s rozvázanou botou. Zdravotnice jsou ve střehu.
17:22 Aut pro Hornets
16:34 Trestné střílení družstva FBC Hornets Praha B neproměnil #6 Martin Vaňhara.
16:05 Stochov hraje na tyčky. Trefují již třetí...
15:07 GÓL FBC Hornets Praha B! 0:4
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #9 Daniel Brát, asistoval #20 Jiří Teichman (0:4)
15:01 Halou se rozezněl dutý zvuk holenní kosti
12:40 Stochov v šanci. Ve vlastním oslabení mohli skórovat, ale brankář Hornets vytěsnil střelu na tyč.
12:00 Střely v 1. části: 1:10
11:59 První třetina v režii hostů.
10:58 Vyloučen hráč #93 Michal Čermák družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za sekání
08:35 GÓL FBC Hornets Praha B! 0:3
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #5 Vít Sýkora, asistoval #8 Tomáš Rázga (0:3)
08:35 9. střela Hornets, 3. gól. Stochov zatím žádnou ze svých střel nenasměroval na bránu. Stav 0:3
08:20 Hornets hrají několik dlouhých minut na polovině soupeře, ale stochov srdnatě odolává.
05:15 Domácí brankář dvakrát rázně odmítl navýšení skóre hostů.
04:50 Domácí usilují o korekci stavu. ze střely dokonce trefují břevno.
04:34 GÓL FBC Hornets Praha B! 0:2
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #10 Tomáš Kotrba, asistoval #18 Radek Brunner (0:2)
02:40 Domácí odmítají vyloženou šanci na vyrovnání.
00:32 GÓL FBC Hornets Praha B! 0:1
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #10 Tomáš Kotrba, asistoval #20 Jiří Teichman (0:1)
00:32 gól z první střely. brankář domácích evidentně nestihl ranní kávu.