0

1

1.

FBC Hornets Praha B - FBC Žraloci Příbram B 3:4pn
branky: 10. David Hübner, 12. David Hübner, 13. Martin Vaňhara - 9. Kryštof Urban, 18. Jakub Stulík, 25. Matěj Fiala, N Tomáš Litochleb; rozhodčí: Jan Krupička - Ondřej Černý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Rázga ? - Jindřich Sikora ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram B hráč #77 Tomáš Litochleb a vstřelil rozhodující gól (3:4).
36:00 Zahájena trestná střílení
35:50 Vyloučen hráč #5 Vít Sýkora družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:50 Vyloučen hráč #20 Jiří Teichman družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za blokování florbalky
29:12 Vyloučen hráč #77 Tomáš Litochleb družstva FBC Žraloci Příbram B na 2 minuty za sekání
24:41 GÓL FBC Žraloci Příbram B! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram B vstřelil #69 Matěj Fiala, asistoval #77 Tomáš Litochleb (3:3)
21:37 Vyloučen hráč #20 Jiří Teichman družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za vysoká florbalka
17:47 GÓL FBC Žraloci Příbram B! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram B vstřelil #33 Jakub Stulík, asistoval #29 Kryštof Urban (3:2)
12:35 GÓL FBC Hornets Praha B! 3:1
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #6 Martin Vaňhara bez asistence (3:1)
11:56 GÓL FBC Hornets Praha B! 2:1
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #21 David Hübner, asistoval #24 Jan Fiedler (2:1)
09:27 GÓL FBC Hornets Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #21 David Hübner, asistoval #6 Martin Vaňhara (1:1)
08:34 GÓL FBC Žraloci Příbram B! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram B vstřelil #29 Kryštof Urban, asistoval #36 Michal Kasl (0:1)