0

0

0.

FBC Rakovník A - Poison TJ JUNIOR PRAHA 2:3pn
branky: 10. Jakub Koláček, 26. Tomáš Kříček - 14. Martin Ledvinka, 30. Michal Pacovský, N Michal Pacovský; rozhodčí: Dominik Dolejš - Jiří Čížek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Dan Kašpar ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA hráč #86 Michal Pacovský a vstřelil rozhodující gól (2:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA hráč #27 Zdeněk Šalda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #91 Tomáš Kříček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #16 Ondřej Fišer a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #69 Lukáš Pyskatý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA hráč #8 Jakub Večerka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
35:41 Timeout Poison TJ JUNIOR PRAHA
35:41 Vyloučen hráč #16 Ondřej Fišer družstva FBC Rakovník A na 2 minuty za sekání
34:18 Vyloučen hráč #27 Zdeněk Šalda družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za vysoká florbalka
33:27 Vyloučen hráč #86 Michal Pacovský družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za sekání
29:20 GÓL Poison TJ JUNIOR PRAHA! 2:2
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil #86 Michal Pacovský, asistoval #88 Tadeáš Vávra (2:2)
29:05 Vyloučen hráč #88 Václav Vích družstva FBC Rakovník A na 2 minuty za sekání
25:25 GÓL FBC Rakovník A! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #91 Tomáš Kříček, asistoval #12 Marek Pospíšil (2:1)
13:12 GÓL Poison TJ JUNIOR PRAHA! 1:1
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil #20 Martin Ledvinka, asistoval #8 Jakub Večerka (1:1)
09:12 GÓL FBC Rakovník A! 1:0
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #16 Ondřej Fišer (1:0)
04:29 Trestné střílení družstva FBC Rakovník A neproměnil #21 Tadeáš Kyncl.