• 34 33:24
    2
    David JAROŠ

FKMP Praha - FbC Engineers 5:1
branky: 9. Ondřej Kotal, 12. Ondřej Kotal, 14. Tomáš Jícha, 20. Ondřej Kotal, 23. Jan Klozar - 32. Pavel Khunt; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Adam Veselý -5; po třetinách: 2:0, 3:0, 0:1
33:25 Hráč číslo 29/30, nejsme si jistí, brutálně zrušil soupeře, ale kvůli benevolenci rozhodčích, dostal jenom mírný trest :(.
33:24 Vyloučen hráč #29 David Jaroš družstva FKMP Praha na 2 minuty za hrubost
31:53 GÓL FbC Engineers! 5:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (5:1)
22:11 GÓL FKMP Praha! 5:0
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #12 Jan Klozar, asistoval #29 David Jaroš (5:0)
19:10 GÓL FKMP Praha! 4:0
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #36 Ondřej Kotal, asistoval #89 Tomáš Jícha (4:0)
13:30 GÓL FKMP Praha! 3:0
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #89 Tomáš Jícha, asistoval #36 Ondřej Kotal (3:0)
11:51 GÓL FKMP Praha! 2:0
08:02 GÓL FKMP Praha! 1:0
05:08 Vyloučen hráč #29 Martin Kováč družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání