0

0

0.

FbC Engineers - Orka Čelákovice B 9:8pn
branky: 1. Tadeáš Zahumenský, 8. David Příbaň, 17. Tadeáš Zahumenský, 21. Tomáš Hambálek, 26. Tadeáš Zahumenský, 28. Tadeáš Zahumenský, 30. Pavel Khunt, 36. Pavel Khunt, N Tadeáš Zahumenský - 4. Vojtěch Nehasil, 7. Vojtěch Nehasil, 9. Ivan František Kuchař, 20. Vojtěch Nehasil, 23. Ivan Tomášek, 25. Matěj Bača, 33. Tomáš Sadil, 35. Vojtěch Nehasil; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Laňka -8 - Jakub Vitoušek ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 4:3
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #18 Tadeáš Zahumenský a vstřelil rozhodující gól (9:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #23 Vojtěch Rubeš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #77 Vojtěch Nehasil , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
35:18 GÓL FbC Engineers! 8:8
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #69 Petr Marušák (8:8)
34:42 GÓL Orka Čelákovice B! 7:8
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (7:8)
34:28 Vyloučen hráč #21 Kryštof Kopecký družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:34 GÓL Orka Čelákovice B! 7:7
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #43 Tomáš Sadil, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (7:7)
29:55 GÓL FbC Engineers! 7:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt bez asistence (7:6)
27:20 GÓL FbC Engineers! 6:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský bez asistence (6:6)
25:33 GÓL FbC Engineers! 5:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #7 Martin Štrof (5:6)
24:52 GÓL Orka Čelákovice B! 4:6
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #79 Matěj Bača bez asistence (4:6)
22:19 GÓL Orka Čelákovice B! 4:5
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #51 Vojtěch Žáček (4:5)
20:41 GÓL FbC Engineers! 4:4
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #8 Tomáš Hambálek, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (4:4)
19:36 GÓL Orka Čelákovice B! 3:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil bez asistence (3:4)
16:06 GÓL FbC Engineers! 3:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #8 Tomáš Hambálek (3:3)
08:44 GÓL Orka Čelákovice B! 2:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #43 Tomáš Sadil (2:3)
07:23 GÓL FbC Engineers! 2:2
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 David Příbaň, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (2:2)
06:13 GÓL Orka Čelákovice B! 1:2
05:23 Vyloučen hráč #88 Pavel Khunt družstva FbC Engineers na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:10 Vyloučen hráč #22 Richard Filikar družstva FbC Engineers na 2 minuty za zvedání florbalky
03:35 GÓL Orka Čelákovice B! 1:1
01:50 Trestné střílení družstva FbC Engineers neproměnil #88 Pavel Khunt.
00:06 GÓL FbC Engineers! 1:0