0

0

0.

Orka Čelákovice B - FBC Lions Mladá Boleslav 2:3pn
branky: 20. Adam Kavalier, 33. Adam Stehlík - 8. Tomáš Kubín, 11. Tomáš Kubín, N Lukáš Pozníček; rozhodčí: Antonín Keprta - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin ? - Vladimír Richter ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #66 Adam Kavalier , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #25 Zdeněk Kvapil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #21 Jakub Jareš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #91 Lukáš Pozníček a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #68 Ondřej Čech , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
32:59 GÓL Orka Čelákovice B! 2:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #34 Adam Stehlík, asistoval #44 Dominik Dítě (2:2)
19:16 GÓL Orka Čelákovice B! 1:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #43 Tomáš Sadil (1:2)
10:40 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 0:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #16 Václav Herčík (0:2)
08:50 Vyloučen hráč #68 Ondřej Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za bránění ve hře
07:31 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #25 Zdeněk Kvapil (0:1)