0

0

0.

FBC Lions Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha C 4:3pn
branky: 13. Tomáš Kubín, 28. Mario Cedrych, 28. Zdeněk Kvapil, N Tomáš Kubín - 19. Jakub Ucháč, 19. Lukáš Radoušek, 34. Lukáš Radoušek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2 + Jakub Tregl OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #12 Tomáš Kubín a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #92 Lukáš Radoušek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #97 Martin Ďurana , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #9 Adam Ucháč , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #13 Luboš Jakubec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #42 Michal Pokorný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #91 Lukáš Pozníček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #12 Aleš Hrdina a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #97 Martin Ďurana a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #10 Jan Hübschman a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
33:09 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #92 Lukáš Radoušek, asistoval #12 Aleš Hrdina (3:3)
30:16 Vyloučen hráč #42 Michal Pokorný družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání
27:45 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 3:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #25 Zdeněk Kvapil, asistoval #97 Martin Ďurana (3:2)
27:16 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #23 Mario Cedrych bez asistence (2:2)
18:58 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #92 Lukáš Radoušek, asistoval #6 Dalibor Borovička (1:2)
18:29 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #6 Dalibor Borovička (1:1)
12:55 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #91 Lukáš Pozníček (1:0)
06:46 Vyloučen hráč #3 Jakub Tregl družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest
06:46 Vyloučen hráč #3 Jakub Tregl družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování
06:46 Vyloučen hráč #3 Jakub Tregl družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání