0

0

0.

Florbal TJ Kobylisy C - Torza Sorry ASI 4:5pn
branky: 10. Lukáš Parduba, 16. Roman Svrček, 32. Jakub Zíka, 35. David Ledvinka - 5. Jan Buchta, 9. Robert Holcman, 29. Jan Buchta, 33. Jan Buchta, N Josef Němeček; rozhodčí: Vojtěch Kos - Tomáš Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - David Kaminski ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #13 Ctirad Malina , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torza Sorry ASI hráč #10 Josef Němeček a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torza Sorry ASI hráč #10 Josef Němeček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #8 Šimon Paldus , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torza Sorry ASI hráč #88 Martin Pokorný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #27 Miroslav Kutil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torza Sorry ASI hráč #19 Jan Buchta , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
34:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #11 David Ledvinka, asistoval #8 Šimon Paldus (4:4)
34:35 Vyloučen hráč #10 Josef Němeček družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za hra rukou
33:28 Vyloučen hráč #16 Robert Holcman družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za sekání
32:36 GÓL Torza Sorry ASI! 3:4
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #19 Jan Buchta, asistoval #88 Martin Pokorný (3:4)
31:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #20 Lukáš Vinter (3:3)
28:09 GÓL Torza Sorry ASI! 2:3
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #19 Jan Buchta, asistoval #10 Josef Němeček (2:3)
24:58 Vyloučen hráč #13 Ctirad Malina družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:04 Vyloučen hráč #11 Jindřich Očenášek družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za hrubost
15:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #13 Ctirad Malina (2:2)
11:27 Vyloučen hráč #9 Petr Jirges družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za blokování florbalky
09:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #8 Šimon Paldus (1:2)
08:50 GÓL Torza Sorry ASI! 0:2
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #16 Robert Holcman, asistoval #88 Martin Pokorný (0:2)
06:51 Vyloučen hráč #96 Ondřej Janata družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za blokování florbalky
04:56 GÓL Torza Sorry ASI! 0:1
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #19 Jan Buchta bez asistence (0:1)