0

0

0.

VSK ČVUT Praha Neo - SK Florbal Benešov B 4:5pn
branky: 10. Jonáš Staníček, 20. Jonáš Staníček, 22. Jindřich Bareš, 27. Jakub Šedina - 4. Martin Jaeger, 12. Josef Čížkovský, 29. Marek Vachoušek, 32. Patrik Houštecký, N Marek Vachoušek; rozhodčí: Dominik Hrubý - Radoslav Hašlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Grosman ? - Ondřej Vyhnal ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #21 Marek Vachoušek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva VSK ČVUT Praha Neo hráč #19 Jonáš Staníček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #21 Marek Vachoušek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva VSK ČVUT Praha Neo hráč #97 Jakub Šedina , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #7 Ondřej Bartůšek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva VSK ČVUT Praha Neo hráč #17 Petr Madzura a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #9 Martin Jaeger , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VSK ČVUT Praha Neo hráč #19 Jonáš Staníček a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
31:37 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #40 Patrik Houštecký, asistoval #9 Martin Jaeger (4:4)
29:40 Vyloučen hráč #3 David Rozsíval družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za sekání
28:44 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #9 Martin Jaeger (4:3)
26:01 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 4:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #97 Jakub Šedina, asistoval #9 Jindřich Bareš (4:2)
21:25 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 3:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #9 Jindřich Bareš, asistoval #97 Jakub Šedina (3:2)
19:18 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #19 Jonáš Staníček, asistoval #97 Jakub Šedina (2:2)
13:12 Vyloučen hráč #58 Zbyněk Chmúra družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
11:39 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #59 Josef Čížkovský, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (1:2)
09:16 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 1:1
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #19 Jonáš Staníček bez asistence (1:1)
03:10 GÓL SK Florbal Benešov B! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #59 Josef Čížkovský (0:1)