3

2

5.

FBC YOUNG BOYS - SK Alien Nation B 2:1pn
branky: 5. Jiří Hora, N Jiří Hora - 12. Martin Janovský; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Petr -1 - Vojtěch Štrýgl ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #10 Dominik Ottomanský , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #24 Jiří Hora a vstřelil rozhodující gól (2:1).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #5 Tomáš Dejmek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #99 Petr Kadlec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #69 David Ryvola a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #7 David Václavík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #24 Jiří Hora a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #5 Tomáš Dejmek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #99 Petr Kadlec a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
33:27 Timeout SK Alien Nation B
27:48 Vyloučen hráč #28 Jakub Kohlík družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
23:46 Vyloučen hráč #4 Michal Janouš družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za blokování florbalky
19:29 Vyloučen hráč #24 Jiří Hora družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za hrubost
18:36 Vyloučen hráč #88 Ernest Kerekeš družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:34 GÓL SK Alien Nation B! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #22 Martin Janovský, asistoval #21 Marek Klíma (1:1)
08:43 Vyloučen hráč #92 Kryštof Rossmann družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za sekání
04:34 GÓL FBC YOUNG BOYS! 1:0
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #24 Jiří Hora, asistoval #99 Petr Kadlec (1:0)
01:53 Vyloučen hráč #10 Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za špatné střídání