1

2

3.

FBC Vokovický Šavle - Lhokamo Panthers Praha E  3:4pn
branky: 1. Jan Pernikář, 13. Jiří Králík, 28. Roman Gazárek - 11. Adam Strnad, 20. Vladimír Hlinka, 28. Tomáš Ducháček, N Martin Mattes; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Jakub Ebert ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #3 Jakub Wurdák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #12 Martin Mattes a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #33 Jan Pernikář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #10 Jakub Strnad a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #14 Petr Šavrda a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #8 Marek Zelinka , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
27:30 GÓL FBC Vokovický Šavle! 3:3
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #28 Roman Gazárek, asistoval #33 Jan Pernikář (3:3)
27:17 GÓL Lhokamo Panthers Praha E ! 2:3
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #88 Tomáš Ducháček, asistoval #8 Marek Zelinka (2:3)
23:58 Lhokamo v tlaku, ovšem nic z toho!
23:17 Šavle zatím přežívají i 6 lidech
22:02 Jsme svědky velice vyrovaného zápasu. Tady budou rozhodovat detaily.
21:34 Vyloučen hráč #3 Jakub Wurdák družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání
19:09 GÓL Lhokamo Panthers Praha E ! 2:2
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #4 Vladimír Hlinka, asistoval #14 Václav Hlinka (2:2)
19:00 Máme tu výtržníka, co vnikl na hřiště. Pořadatel vyletěl ze svého místa, aby hrdinsky upravil mantinely.
13:52 Vyloučen hráč #3 Jakub Wurdák družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za bránění ve hře
12:26 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:1
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Jiří Králík, asistoval #3 Jakub Wurdák (2:1)
10:55 GÓL Lhokamo Panthers Praha E ! 1:1
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #9 Adam Strnad, asistoval #3 Josef Zelinka (1:1)
09:46 Zápas zatím v pěkném tempu
08:36 POZOR HLÁŠENÍ! Prosíme účastnice soutěže Miss mokré tričko, ať se dostaví do šatny domácích Alienů (šatna 1). V odborné porotě zasedne Jan Dvořák, Martin Janovský, Milan Janura, Miroslav Koníček a předseda komise Jan Flaška. Hlavní cena pro výherkyni je odpolední sprcha po 2. zápase domácích. Děkujeme za pozornost a těšíme se na předvedené výkony!
00:41 GÓL FBC Vokovický Šavle! 1:0
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #33 Jan Pernikář, asistoval #3 Jakub Wurdák (1:0)