2

3

4.

FBC Berani Kladno - FBC Majklar 3:4pn
branky: 11. Jan Dvořák, 23. Matěj Kincl, 26. Vladimír Soukup - 3. Martin Bihuš, 17. Martin Bihuš, 36. Michal Urbánek, N Martin Bihuš; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Dominik Hrubý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Vondra ? - Jan Manasterský ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #99 Matěj Kincl , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #79 Martin Bihuš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #99 Matěj Kincl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #26 Marek Štulc a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #10 Vojtěch Krejča a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #5 Jiří Novotný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #7 Jan Dvořák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #79 Martin Bihuš , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:21 GÓL FBC Majklar! 3:3
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #77 Michal Urbánek, asistoval #51 Martin Habart (3:3)
33:12 Timeout FBC Majklar
25:33 GÓL FBC Berani Kladno! 3:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #89 Vladimír Soukup bez asistence (3:2)
22:37 GÓL FBC Berani Kladno! 2:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #99 Matěj Kincl, asistoval #10 Vojtěch Krejča (2:2)
18:15 Vyloučen hráč #5 Jiří Novotný družstva FBC Majklar na 2 minuty za sekání
17:29 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Krejča družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za hra rukou
16:04 GÓL FBC Majklar! 1:2
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #79 Martin Bihuš z trestného střílení (1:2)
11:18 Vyloučen hráč #23 Matěj Najman družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
10:21 GÓL FBC Berani Kladno! 1:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #7 Jan Dvořák, asistoval #10 Vojtěch Krejča (1:1)
02:34 GÓL FBC Majklar! 0:1
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #79 Martin Bihuš, asistoval #26 Marek Štulc (0:1)