0

0

0.

FBC Majklar - FAT PIPE Traverza C 9:8pn
branky: 8. Viktor Čižmar, 14. Viktor Čižmar, 16. Martin Bihuš, 23. Adam Zvára, 31. Jiří Novotný, 33. Marek Štulc, 35. Martin Bihuš, 36. Jiří Novotný, N Martin Bihuš - 6. Martin Melichar, 6. Michal Pěkný, 18. Tadeáš Ranš, 21. Michal Pěkný, 22. Michal Janoušek, 32. Martin Karban, 34. Michal Pěkný, 36. Michal Pěkný; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Filip Rabiňák; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Manasterský ? - Vít Maurenc ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 4:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #79 Martin Bihuš a vstřelil rozhodující gól (9:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #17 Michal Pěkný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #68 Viktor Čižmar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #4 Michal Janoušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Majklar hráč #5 Jiří Novotný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #5 Tomáš Mudrák , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:27 GÓL FAT PIPE Traverza C! 8:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #74 Tadeáš Ranš (8:8)
35:08 GÓL FBC Majklar! 8:7
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #5 Jiří Novotný, asistoval #68 Viktor Čižmar (8:7)
34:48 GÓL FBC Majklar! 7:7
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #79 Martin Bihuš, asistoval #68 Viktor Čižmar (7:7)
34:21 Vyloučen hráč #17 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL FAT PIPE Traverza C! 6:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #4 Michal Janoušek (6:7)
32:43 GÓL FBC Majklar! 6:6
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #26 Marek Štulc, asistoval #68 Viktor Čižmar (6:6)
32:43 Vyloučen hráč #83 Martin Karban družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za hrubost
31:47 GÓL FAT PIPE Traverza C! 5:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #83 Martin Karban, asistoval #4 Michal Janoušek (5:6)
30:35 GÓL FBC Majklar! 5:5
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #5 Jiří Novotný, asistoval #79 Martin Bihuš (5:5)
22:24 GÓL FBC Majklar! 4:5
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #14 Adam Zvára bez asistence (4:5)
21:56 GÓL FAT PIPE Traverza C! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #4 Michal Janoušek, asistoval #83 Martin Karban (3:5)
20:57 GÓL FAT PIPE Traverza C! 3:4
20:44 Vyloučen hráč #26 Marek Štulc družstva FBC Majklar na 2 minuty za zdržování hry
20:27 Vyloučen hráč #68 Viktor Čižmar družstva FBC Majklar na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:56 GÓL FAT PIPE Traverza C! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #2 Richard Viktorýn (3:3)
15:51 Vyloučen hráč #5 Jiří Novotný družstva FBC Majklar na 2 minuty za hra rukou
15:16 GÓL FBC Majklar! 3:2
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #79 Martin Bihuš, asistoval #26 Marek Štulc (3:2)
13:57 GÓL FBC Majklar! 2:2
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #68 Viktor Čižmar, asistoval #79 Martin Bihuš (2:2)
10:36 Vyloučen hráč #26 Marek Štulc družstva FBC Majklar na 2 minuty za zvedání florbalky
07:38 GÓL FBC Majklar! 1:2
05:40 GÓL FAT PIPE Traverza C! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #17 Michal Pěkný z trestného střílení (0:2)
05:15 GÓL FAT PIPE Traverza C! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #25 Martin Melichar, asistoval #16 Ondřej Langšádl (0:1)