(Holý)
  • 32 31:24
    Unhošť

Sokol Rudná B - FBC JELENI UNHOŠŤ B 7:3
branky: 12. Jan Pražák, 15. Pavel Kopecký, 16. Lukáš Bárta, 17. Jiří Uchytil, 26. Sebastian Šmíd, 32. Jan Pražák, 32. Lukáš Beran - 5. Richard Hurt, 16. Petr Rosička, 19. Martin Kobr; rozhodčí: Filip Bollardt - Ondřej Černý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Balík -2 - Karel Růžička ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:0
32:58 Rudná vráží do rakve Unhoště hřebík za hřebíkem a naše utkání se blíží ke svému závěru.
31:58 GÓL Sokol Rudná B! 7:3
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #13 Lukáš Beran, asistoval #22 Petr Holý (7:3)
31:50 Rudná nyní odskočila tempem Unhošti, nicméně stále je zde šance na vyrovnání.
31:24 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ B
31:24 GÓL Sokol Rudná B! 6:3
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #63 Jan Pražák, asistoval #18 Michal Honek (6:3)
28:44 Hra je nyní spíše šavlovačkou, než technickou symfonií.
28:01 Jsme svědky další vlny tlaku ze strany Rudné.
27:31 Hra je nyní ve volnějším tempu a hráči střádájí síly na velké finále.
26:01 Unhošť přechází do protiútoku a snaží se zvrátit stav zápasu.
25:51 GÓL Sokol Rudná B! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #10 Sebastian Šmíd, asistoval #18 Michal Honek (5:3)
25:31 Karel Růžička nyní naprosto bravurním zákrokem zachránil své družstvo.
25:30 Rudná má nyní šanci zvýšit svůj náskok a odhodlání ji k tomu rozhodně nechybí.
24:56 Vyloučen hráč #8 Sebastián Vlček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání
24:01 A blížíme se do finále tohoto utkání mezi giganty.
23:50 Zvolání a řev z obou střídaček se topí v radikálním tempu duelu dvou kádrů.
22:32 Rozhodčí zatím soudí, že souboje jsou v rámci pravidel, nicméně souboje přibírvají na intenzitě.
21:39 Souboje jsou stále tvrdší a balónek pro oba týmy stále atraktivnější.
21:00 Můj osobní voltmetr mi diktuje, že napětí máme téměř hmatatelné a čeká nás zajímavá třetí třetina.
20:24 Jsme svědky svatých zákroků Karla Růžičky, který drží naději Unhoště na vyrovnání.
20:01 Velká šance Unhoště nyní promrhána, nicméně napětí jen roste.
19:12 Hraje se velice ostře, nicméně povětšinou v rámci florbalových pravidel.
19:00 V druhé třetině se nám tu rozsypal pytel s góly a diváci to oceňují aktivním fanděním a potleskem.
18:51 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 4:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #42 Vít Burger (4:3)
16:21 GÓL Sokol Rudná B! 4:2
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #88 Jiří Uchytil, asistoval #85 Pavel Kopecký (4:2)
15:59 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 3:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #12 Petr Rosička, asistoval #62 Jindřich Hanousek (3:2)
15:41 GÓL Sokol Rudná B! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #22 Petr Holý (3:1)
14:58 GÓL Sokol Rudná B! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #85 Pavel Kopecký, asistoval #65 Matěj Krupica (2:1)
11:45 Další krásný zákrok Adama Balíka.
11:32 GÓL Sokol Rudná B! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #63 Jan Pražák, asistoval #14 Marek Cihelka (1:1)
11:11 Hraje se nahoru dolu jako na horské dráze.
08:34 Máme tady další drsný souboj, protože život má říz, když jsou chlapy v sobě.
08:15 Hra postupně přitrvzuje a hráči se již nebojí jeden do druhého trochu zajet.
08:00 Hrajeme stále v příjemné náladě a sledujeme vrcholové výkony.
07:01 Tak na tyhle zákroky by pan Adam Balík sbalil snad každou, nádhera, nádhera.
05:23 Golman Rudné nyní zardžel šanci Unhoště jako policista opilce na stanici.
04:47 Další bravurní zákrok golmana Unhoště garantuje vedení svého týmu.
04:15 Unhošť proměňuje svou přesilovku a ujímá se vedení. To je ale sport!
04:14 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 0:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #62 Jindřich Hanousek (0:1)
03:35 Velká šance Rudné nyní tesně přelétla cílenou destinaci.
03:22 Vyloučen hráč #13 Lukáš Beran družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za bránění ve hře
03:09 Krásný zákrok golmana Unhoště teď zaručil vyrovnaný stav.
01:31 Rudná zatím má mírně navrch, ale nedaří se jí se prosadit.
01:00 Hraje se zatím v rychlém, avšak příjemném tempu. Pozorujeme florbalisty na vrcholu svých vášní uživající si svůj oblíbený koníček.
00:01 Vítáme Vás u dalšího dnešního utkání. Jsme svědky krásného sportu.