1

0

3.

FBC Berani Kladno - Fbk Buldoci Radotín B 3:2pn
branky: 17. Vojtěch Krejča, 24. Tomáš Adamec, N Matěj Kincl - 2. Roman Hanuš, 14. Patrik Toulec; rozhodčí: Filip Bollardt - Ondřej Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Vondra ? - Matěj Šturma ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #7 Martin Bžoch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #87 Tomáš Bartko , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #22 Marek Střída , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #99 Matěj Kincl a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #33 Lukáš Mrázek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:40 Utkání vrcholí vyrovnaným soubojem obou kádrů.
34:47 Máme tu poslední lobíky s vírou v náhlé rozhodnutí.
34:01 Kladno se opakovaně snaží ohrozit svatyni soupeře, zatím však stále bez úspěchu.
32:16 Velká šance Kladna bez gólového zakončení.
32:00 Napětí roste a s tím také anticipace případných samostatných nájezdů.
31:45 Velká šance v brejku RAdotína končí v rukou kladenského golmana
31:12 V tuto chvíli je to naopak Kladno, které dominuje na polovině soupeře.
30:35 Rychlý protiútok Kladna zaskočil obecenstvo, avšak golmana Radotína nikoliv.
29:01 Mohutné řvy z obou lavic podporují svá mužstva
28:23 Další velká šance Radotína končí bez vstřeleného gólu.
28:00 Radotín se snaží vyvinout tlak v přesilovce a ujmout se vedení, zatím však bez úspěchu.
27:38 Vyloučen hráč #99 Matěj Kincl družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
27:35 Ani originální standardní rozehrání Radotína nedokázalo rozkolísat váhy našeho vyorvnaného duelu
26:00 Standardka Kladna končí zvonící tyčí ale přesto nemění skóre.
25:23 Radotín nyní mírně aktivnější.
25:00 Hraje se zcela vyrovaně. V takovém rozpoložení nejsou ani tibetští mniši.
24:24 Tribuna praská ve švích, jelikož kromě týmu připraveného na další utkání je zde také neuvěřitelných 8 diváků
24:01 A jedeme do finiše.
23:59 Čeká nás velice napnuté vyvrcholení tohoto duelu.
23:40 Zápas je pln energie a hraje se nahoru dolu.
23:32 A máme vyrovnáno dámy a pánové.
23:04 GÓL FBC Berani Kladno! 2:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #11 Tomáš Adamec, asistoval #10 Vojtěch Krejča (2:2)
16:24 GÓL FBC Berani Kladno! 1:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #10 Vojtěch Krejča, asistoval #2 Kryštof Kiml (1:2)
15:27 Vyloučen hráč #9 Josef Liška družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:53 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 0:2
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #91 Patrik Toulec, asistoval #22 Marek Střída (0:2)
01:38 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 0:1
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #15 Roman Hanuš, asistoval #7 Martin Bžoch (0:1)