2

0

2.

FAT PIPE Traverza C - FBC JELENI UNHOŠŤ B 3:2pn
branky: 33. Tomáš Kuzma, 34. Michal Janoušek, N Michal Janoušek - 8. Petr Rosička, 26. Jiří Václavíček; rozhodčí: Michal Lipinský - Jaromír Péc; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Karel Růžička ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B hráč #8 Sebastián Vlček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #47 Tomáš Kuzma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B hráč #28 Tomáš Novan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #4 Michal Janoušek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
36:00 Zahájena trestná střílení
33:40 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ B
33:40 GÓL FAT PIPE Traverza C! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #4 Michal Janoušek, asistoval #2 Richard Viktorýn (2:2)
32:57 GÓL FAT PIPE Traverza C! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #47 Tomáš Kuzma, asistoval #18 Denis Vu (1:2)
31:46 Timeout FAT PIPE Traverza C
31:46 Vyloučen hráč #44 Lukáš Matyáš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání
25:55 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 0:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #99 Jiří Václavíček, asistoval #93 Lukáš Váňa (0:2)
24:00 Začíná hlavní a finálové vystoupení tohoto zápasu. Jeleni rozskákání, Traverza vystřílená. Zápas pokračuje, skóre se nemění.
23:15 Divácí šílí, Traverza ve varu
21:45 Jeleni o torchu lepším týmem, nicméně hra stále vyrovnaná.
21:22 Přichází hvězda dnešního dne, Martin Vidlička
14:00 Pěkný, 17, Traverza - sám na golmana, tutovka!!!! Nedal..
13:20 Martin Kobrmann se vrací na hřiště a je na co koukat, ujal se balonku a projel celé hřiště. Následně opakoval svůj předchozí zločin, již však bez následků.
13:00 Hráč číslo 25 z Traveri, vypustil jedovatý náboj, který však minul branku soupeře.
12:15 Rozhovor s vyloučeným hráčem, Martinem Kobrmannem: Jak se máš? Dobře.
12:00 Sám veliký prezident říká, že tato hra se mu velice líbí
11:55 Hráči Traverzi pokřikují na své, doufám, hráče. Slovo dává slovo, ale čin nepřichází.
11:18 Vyloučen hráč #26 Martin Kobr družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za blokování florbalky
11:00 Střelba, to tu dnes nechybí! Lovci v podobě Traverzi pálí do Jelenů, Jeleni se však vyhýbají všem útokům
10:10 Jeleni mají standardní situaci, ale nic z toho nebylo.
09:25 Dámy a pánové, rád bych upozornil, že v naší hale se právě nachází významná osoba v podobě předsedy, člena dozorčí rady a prezidenta v jedné osobě, David Burda. Děkujeme za účast
08:21 Gólman Jelenů předvedl neuvěřitelný zákrok! Chytl balónek, který směřoval mimo hřiště. Jen tak dál, křičí divačka za brankou, kde si hraje její dcerka.
08:00 Vysoká zvěř se ujímá vedení a ve hře je to velmi znát! Diváci burcují Jeleny a ti jsou aktuálně lepším týmem na hřišti
07:08 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 0:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #12 Petr Rosička, asistoval #99 Jiří Václavíček (0:1)
06:49 První výpal jelenů, bohužel mimo branku soupeře
06:30 Situace se mění a z lovné zvěře se stává lovec
05:57 Za Jeleny naskočil hráč s jiným dresem, umění má také na jiné úrovni, projhel hřiště a je z toho trest.
05:53 Vyloučen hráč #25 Martin Melichar družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:00 Jeleni mílovými kroky se blíží k brance dnešních lovců
03:00 Hráči Traverzi, tj. lovci v dnešním příběhu, dávají tyč.
00:30 Mezitím hráči zastupující lesní zvěř úspěšně brání svůj revír
00:15 Hráči Traverzi si připravují pušky a ostré náboje na lov vysoké zvěře.
00:00 Hra nám začíná! Užijte si ji, stejně jako my.
00:00 Dobrý den všem, vítáme vás u dnešního sportovního přenosu z přetlakové haly SH Kladno.