2

1

3.

Prague Tigers D - FBC LYNX 9:8pn
branky: 5. Roman Janeba, 7. Miroslav Neumann, 9. Roman Janeba, 16. Miroslav Neumann, 16. Vojtěch Zmrzlík, 31. Miroslav Neumann, 32. Jiří Čaputa, 36. Roman Eder, N Roman Janeba - 3. Pavel Suchánek, 4. Erik Brümmer, 14. Josef Holeček, 15. Erik Brümmer, 24. Martin Winter, 24. Lukáš Stoupa, 33. Martin Winter, 36. Michal Benák; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Radek Huml ?; po třetinách: 3:2, 2:4, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LYNX hráč #18 Erik Brümmer , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #10 Martin Tomek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LYNX hráč #5 Tomáš Zíval , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #3 Roman Janeba a vstřelil rozhodující gól (9:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LYNX hráč #23 Martin Winter a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #12 Vojtěch Zmrzlík a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:52 GÓL FBC LYNX! 8:8
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #27 Michal Benák, asistoval #18 Erik Brümmer (8:8)
35:00 GÓL Prague Tigers D! 8:7
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #78 Roman Eder, asistoval #3 Roman Janeba (8:7)
32:03 GÓL FBC LYNX! 7:7
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #23 Martin Winter, asistoval #18 Erik Brümmer (7:7)
31:57 GÓL Prague Tigers D! 7:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Jiří Čaputa, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (7:6)
30:03 GÓL Prague Tigers D! 6:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #3 Roman Janeba (6:6)
28:48 Vyloučen hráč #12 Pavel Suchánek družstva FBC LYNX na 2 minuty za hrubost
24:22 Vyloučen hráč #12 Pavel Suchánek družstva FBC LYNX na 2 minuty za sekání
23:53 GÓL FBC LYNX! 5:6
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #25 Lukáš Stoupa, asistoval #81 Josef Holeček (5:6)
23:37 GÓL FBC LYNX! 5:5
22:44 Vyloučen hráč #78 Roman Eder družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
18:21 Vyloučen hráč #10 Martin Tomek družstva Prague Tigers D na 2 minuty za blokování florbalky
15:39 GÓL Prague Tigers D! 5:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #23 Jiří Čaputa (5:4)
15:21 GÓL Prague Tigers D! 4:4
14:23 GÓL FBC LYNX! 3:4
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #18 Erik Brümmer, asistoval #23 Martin Winter (3:4)
13:31 GÓL FBC LYNX! 3:3
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #81 Josef Holeček, asistoval #18 Erik Brümmer (3:3)
08:48 GÓL Prague Tigers D! 3:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #27 Vladimír Bradáč (3:2)
06:41 GÓL Prague Tigers D! 2:2
04:40 GÓL Prague Tigers D! 1:2
03:43 GÓL FBC LYNX! 0:2
02:49 GÓL FBC LYNX! 0:1
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #12 Pavel Suchánek bez asistence (0:1)