0

2

3.

TJ Sokol Kostelec nad Labem - EMCO Cholerics 4:5pn
branky: 16. Tomáš Kratochvíl, 18. Miroslav Prášil, 20. Miroslav Prášil, 20. Miroslav Prášil - 4. Tomáš Tajer, 5. Ondřej Krajíček, 27. Štěpán Wagenknecht, 27. Ondřej Krajíček, N Štěpán Wagenknecht; rozhodčí: René Gabesam - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamil Polman ? - Michal Holan ?; po třetinách: 0:2, 4:0, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem hráč #10 Miloš Vojtíšek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #3 Tomáš Tajer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem hráč #66 David Gadowski , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #6 Štěpán Wagenknecht a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem hráč #24 Martin Uher , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #9 Pavel Uher a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:20 Vyloučen hráč #66 David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za hra bez florbalky
32:07 Vyloučen hráč #12 Martin Procházka družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za blokování florbalky
27:43 Vyloučen hráč #12 Martin Procházka družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání
26:56 GÓL EMCO Cholerics! 4:4
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #17 Ondřej Krajíček, asistoval #12 Martin Procházka (4:4)
26:46 GÓL EMCO Cholerics! 4:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #6 Štěpán Wagenknecht, asistoval #7 Jiří Spilka (4:3)
23:49 Vyloučen hráč #91 Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za blokování florbalky
19:40 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #11 Miroslav Prášil, asistoval #9 Tomáš Kratochvíl (4:2)
19:23 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #11 Miroslav Prášil, asistoval #10 Miloš Vojtíšek (3:2)
17:30 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #11 Miroslav Prášil, asistoval #24 Martin Uher (2:2)
15:00 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #9 Tomáš Kratochvíl, asistoval #11 Miroslav Prášil (1:2)
04:27 GÓL EMCO Cholerics! 0:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #17 Ondřej Krajíček, asistoval #9 Pavel Uher (0:2)
03:53 GÓL EMCO Cholerics! 0:1
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #3 Tomáš Tajer, asistoval #7 Jiří Spilka (0:1)