1

2

3.

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - SK Florbal Benešov muži C 4:5pn
branky: 3. Jakub Vycpálek, 3. Josef Povejšil, 12. Vojtěch Rožníček, 33. Vojtěch Rožníček - 5. Ondřej Novotný, 10. Marek Čeněk, 11. Ondřej Novotný, 32. Ondřej Novotný, N Marek Čeněk; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2 + Jan Turner 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Dobš -4 - Jakub Fortelný ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov muži C hráč #4 Marek Čeněk a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #90 Jan Turner , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov muži C hráč #6 Ondřej Novotný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #28 Josef Povejšil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov muži C hráč #33 Martin Černý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #13 Jaromír Pavlík a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
32:02 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 4:4
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #10 Vojtěch Rožníček, asistoval #22 Daniel Kubát (4:4)
31:32 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #6 Ondřej Novotný bez asistence (3:4)
31:24 Vyloučen hráč #12 Filip Vedral družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře
27:55 Vyloučen hráč #4 Marek Čeněk družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za bránění ve hře
23:55 Vyloučen hráč #90 Jan Turner družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2+2 minuty za hrubost
20:06 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov muži C neproměnil #4 Marek Čeněk.
14:53 Trestné střílení družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. neproměnil #28 Josef Povejšil.
11:52 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 3:3
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #10 Vojtěch Rožníček bez asistence (3:3)
10:29 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:3
09:48 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #34 Petr Vyhnal (2:2)
04:46 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #4 Marek Čeněk (2:1)
03:31 Vyloučen hráč #9 Jakub Vycpálek družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání
02:51 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 2:0
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #28 Josef Povejšil z trestného střílení (2:0)
02:32 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 1:0
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #9 Jakub Vycpálek, asistoval #90 Jan Turner (1:0)