• 34 33:58
    5:4
    (Pála)

FK Spartak Praha - TJ Sokol Kostelec nad Labem 5:4
branky: 1. Jakub Císař, 14. Jakub Císař, 17. Václav Král, 24. Josef Panec, 30. Josef Panec - 10. Miroslav Prášil, 15. David Gadowski, 16. Vít Pařízek, 34. David Gadowski; rozhodčí: Stanislav Lepič - Jan Sysel; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Švec ? - Tomáš Sláma ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1
99:00 Dohráno. Borci Kostelce dokázali skóre pouze korigovat a odcházejí si po zápase zlepšit náladu ke stánku s uzeninami svého domácího sponzora.
73:00 Kostelec čerpá time a doplňuje síly na závěrečný a poslední nápor.
72:00 Tempo zápasu je na začátku třetiny opatrné. Kostelečtí borci si dnes přivezli jen 2 borce na střídání a Spartak začíná taktizovat.
48:0 Vyšší výhru na live sázkách bookemakeři Tipsportu nabízí aktuáně na Kostelecký manšaft.
33:58 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #66 David Gadowski, asistoval #55 Marek Pála (5:4)
29:33 GÓL FK Spartak Praha! 5:3
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #19 Josef Panec, asistoval #81 Václav Král (5:3)
37:00 Vývoj zápasu připomíná ze všeho nejvíce klání v přetahování lanem. Skóre se přelévá zleva doprava a ani před poslední třetinou není jasné na koho vsadit.
23:10 GÓL FK Spartak Praha! 4:3
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #19 Josef Panec, asistoval #88 Martin Staněk (4:3)
16:45 GÓL FK Spartak Praha! 3:3
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #81 Václav Král, asistoval #82 Martin Švec (3:3)
15:41 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #6 Vít Pařízek, asistoval #17 Lukáš Hodáň (2:3)
14:56 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #66 David Gadowski bez asistence (2:2)
13:28 GÓL FK Spartak Praha! 2:1
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #27 Jan Kořínek (2:1)
09:28 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #11 Miroslav Prášil, asistoval #17 Lukáš Hodáň (1:1)
00:59 GÓL FK Spartak Praha! 1:0
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #13 Tomáš Růta (1:0)