2

0

3.

J.B.M. Praha - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8:7pn
branky: 6. Petr Melník, 8. Tomáš Hájek, 10. Petr Melník, 12. Jiří Šaroch, 14. Marek Smetana, 24. Jiří Šaroch, 36. Jakub Rokos, N Marek Smetana - 4. Petr Zubec, 11. Petr Tvrdík, 15. Jan Tůma, 18. Lukáš Kafka, 19. Michal Kratochvíl, 33. Petr Kratochvíl, 34. Luboš Vodrážka; rozhodčí: Štěpán Weber - David Hertz; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Boris Šimák ? - Jakub Malý ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hráč #22 Vladimír Červinka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hráč #3 Petr Zubec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #12 Ondřej Rosický a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #13 Marek Smetana a vstřelil rozhodující gól (8:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #6 Jiří Šaroch , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:50 GÓL J.B.M. Praha! 7:7
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #76 Jakub Rokos, asistoval #13 Marek Smetana (7:7)
34:34 Vyloučen hráč #13 Marek Smetana družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
33:52 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 6:7
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #17 Luboš Vodrážka, asistoval #23 Zdeněk Lopour (6:7)
32:31 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 6:6
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #7 Petr Kratochvíl, asistoval #13 Petr Tvrdík (6:6)
31:30 Vyloučen hráč #6 Jiří Šaroch družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za špatné střídání
23:53 GÓL J.B.M. Praha! 6:5
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #6 Jiří Šaroch, asistoval #17 Jan Rotta (6:5)
18:44 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 5:5
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #10 Michal Kratochvíl, asistoval #7 Petr Kratochvíl (5:5)
17:21 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 5:4
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #2 Lukáš Kafka, asistoval #17 Luboš Vodrážka (5:4)
14:51 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 5:3
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #55 Jan Tůma, asistoval #3 Petr Zubec (5:3)
13:30 GÓL J.B.M. Praha! 5:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #13 Marek Smetana, asistoval #6 Jiří Šaroch (5:2)
11:32 GÓL J.B.M. Praha! 4:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #6 Jiří Šaroch, asistoval #20 Tomáš Hájek (4:2)
10:14 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 3:2
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #13 Petr Tvrdík, asistoval #7 Petr Kratochvíl (3:2)
09:03 GÓL J.B.M. Praha! 3:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #9 Petr Melník, asistoval #12 Ondřej Rosický (3:1)
07:01 GÓL J.B.M. Praha! 2:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #20 Tomáš Hájek, asistoval #17 Jan Rotta (2:1)
05:31 GÓL J.B.M. Praha! 1:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #9 Petr Melník, asistoval #6 Jiří Šaroch (1:1)
03:56 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 0:1
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #3 Petr Zubec, asistoval #13 Petr Tvrdík (0:1)