6:1
    David DUŠEK
    (Ocásek)

Bourbon TJ Ruzyně - FKMP Praha B 6:1
branky: 11. David Kefurt, 22. David Kefurt, 24. Filip Záveský, 28. David Dušek, 32. Jan Ocásek, 36. David Dušek - 11. Tomáš Vrabec; rozhodčí: Martin Preclík - Petr Urban; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Mihalík ? - Tereza Langová ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:0
35:29 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 6:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #2 David Dušek, asistoval #25 Jan Ocásek (6:1)
31:02 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 5:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #25 Jan Ocásek, asistoval #13 Lukáš Ruda (5:1)
27:05 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #2 David Dušek, asistoval #11 David Kefurt (4:1)
26:22 Vyloučen hráč #18 Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
23:12 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 3:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #3 Filip Záveský bez asistence (3:1)
21:38 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 2:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #11 David Kefurt, asistoval #3 Filip Záveský (2:1)
17:00 Úvod druhé části branku zatím nepřinesl, hra je hodně opatrná.
10:44 GÓL FKMP Praha B! 1:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #31 Tomáš Vrabec, asistoval #32 Roman Stachoň (1:1)
10:24 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:0
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #11 David Kefurt, asistoval #25 Jan Ocásek (1:0)
05:00 Úvod zápasu je zatím velmi vlažný, ani jeden tým neohrozil branku soupeře.