0

0

0.

ACEMA Sparta Praha D - FKMP Praha B 7:6pn
branky: 11. David Louda, 12. Matěj Salát, 22. Zdeněk Šubr, 33. Pavel Weiss, 33. Zdeněk Šubr, 36. David Louda, N Jakub Svoboda - 1. Ondřej Kotal, 4. Daniel Balnar, 5. David Jaroš, 12. Tomáš Jícha, 24. Ondřej Kotal, 35. Ondřej Kotal; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Novák ? - Tereza Langová ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 3:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha B hráč #36 Ondřej Kotal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha D hráč #7 Zdeněk Šubr a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha B hráč #89 Tomáš Jícha a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:46 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #5 David Louda, asistoval #74 Jakub Svoboda (6:6)
35:39 Vyloučen hráč #33 David Jaroš družstva FKMP Praha B na 2 minuty za hrubost
34:54 GÓL FKMP Praha B! 5:6
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #36 Ondřej Kotal, asistoval #2 Lukáš Burian (5:6)
32:31 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #7 Zdeněk Šubr, asistoval #74 Jakub Svoboda (5:5)
32:24 Timeout ACEMA Sparta Praha D
32:24 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #76 Pavel Weiss bez asistence (4:5)
23:20 GÓL FKMP Praha B! 3:5
21:09 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #7 Zdeněk Šubr, asistoval #52 Albert Jan (3:4)
13:10 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jícha družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
11:58 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #88 Matěj Salát bez asistence (2:4)
11:39 GÓL FKMP Praha B! 1:4
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #89 Tomáš Jícha, asistoval #33 David Jaroš (1:4)
10:07 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #5 David Louda, asistoval #88 Matěj Salát (1:3)
04:59 GÓL FKMP Praha B! 0:3
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #33 David Jaroš bez asistence (0:3)
03:50 GÓL FKMP Praha B! 0:2
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #29 Daniel Balnar bez asistence (0:2)
00:09 GÓL FKMP Praha B! 0:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #36 Ondřej Kotal, asistoval #89 Tomáš Jícha (0:1)