44
  • 44 43:14
    Kobylisy

FAT PIPE Start98 - Viking TJ Kobylisy 3:5
branky: 29. Jakub Kýr, 31. Jakub Kýr, 32. Tomáš Dančák - 5. Tadeáš Rychetský, 14. Tadeáš Rychetský, 24. Vít Komorný, 40. Tadeáš Rychetský, 41. Tadeáš Rychetský; rozhodčí: Tomáš Grigar - Jakub Krise; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Otakar Janoušek ? - Štěpán Pokorný ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:2
43:14 Timeout Viking TJ Kobylisy
40:57 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #48 Jáchym Kymla (3:5)
39:30 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (3:4)
31:31 GÓL FAT PIPE Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #50 Tomáš Dančák, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (3:3)
30:53 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (2:3)
28:10 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #14 David Kolář (1:3)
23:20 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #36 Marek Dostál (0:3)
16:05 Z brankáře Kobylis padají balónky, jak peníze z automatu.
14:23 Vysoké napadání hráčů Startu není účinné proti velmi zkušeným obráncům z Kobylis.
13:49 Nacvičená standartní situace přinesla úchvatný gól.
13:48 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
12:59 Naleštěné parkety Kosteleckého Anfieldu napomáhají rychlosti utkání, které nabíra na obrátkách.
06:59 Hráč s číslem 90, z týmu Kobylis, touto cestou pozdravuje svoji rodinu do Kobylis.
06:51 Místní Clash of  the Stars posoudil rozhodčí remízou.
06:50 Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
06:50 Vyloučen hráč #6 Vincent Procházka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
04:23 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #36 Marek Dostál (0:1)
04:23 Kobylisy po neskutečném tlaku střílí svůj první opravdu krásný gól.
03:48 Na Kosteleckém Anfieldu je dnes neskutečná atmosféra. Přes bouřlivou atmosféru 16 diváků neslyšíme vlastního slova.