• 44 43:52
    7:4
    (Smetánka)

Penco Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany 7:4
branky: 9. Ondřej Vázler, 11. Marek Pecka, 18. Adam Voňka, 19. Štěpán Lovíšek, 21. Martin Mastník, 28. Adam Aarons, 32. Vít Kořínek - 1. Štěpán Končický, 5. Štěpán Schneider, 9. Adam Lubina, 44. Štěpán Končický; rozhodčí: David Hertz - Radoslav Hašlík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 2:3, 4:0, 1:1
43:52 GÓL FBC Draci Říčany! 7:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #49 Kilián Smetánka (7:4)
43:18 Timeout Penco Tatran Střešovice B
43:18 Vyloučen hráč #14 Jiří Čížek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
36:08 Vyloučen hráč #49 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
31:07 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 7:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #97 Vít Krošlák (7:3)
28:27 Halou právě projíždí mexická vlna, diváci se náramně baví
27:38 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 6:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #82 Marek Pecka (6:3)
20:27 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 5:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #39 Martin Mastník, asistoval #82 Marek Pecka (5:3)
18:28 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #99 Adam Aarons (4:3)
17:36 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #66 Adam Voňka, asistoval #39 Martin Mastník (3:3)
10:59 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #82 Marek Pecka bez asistence (2:3)
08:59 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #5 Štěpán Lovíšek (1:3)
08:02 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #10 Štěpán Schneider (0:3)
08:02 To co viselo ve vzduchu se stalo skutečností, Říčany právě prožívají své vlastní Nagano
07:46 Říčany v další šanci. tatran ready na ledovou sprchu
05:17 Výborný zákrok hostujicího brankaře
04:39 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #69 Štěpán Končický (0:2)
04:02 Další střelecký pokus Říčan
00:57 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #71 Adam Lubina (0:1)
00:57 Trenér Říčan dnes celý den dumal mad tím, proč má uzlíček na kapesníku, zjistil to až tehdy, kdy jsme mu řekli, že zapomněl vyplnit soupisku.
00:20 Vyloučen hráč #12 Daniel Pavlac družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
00:20 Pavlace pravděpodobně rozcvička natolik vyšťavila, že si k nám jde rád odpočinout
00:00 Hráči Tatranu berou utkání vážně, jejich rozcvička svou krásou připomíná Spartakiádu, pomůže jim to k vítězství?
00:00 Dobrý den z haly TJ Radlice, zdravíme olympijské studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář