2

1

3.

Viking TJ Kobylisy - ACEMA Sparta Praha B 3:2pn
branky: 33. Filip Kobliha, 36. Mark McIntosh, N Adam Kropík - 12. Jakub Mitíska, 20. Jakub Mitíska; rozhodčí: Jakub Krise - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Jan Novotný ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #42 Matyáš Kopecký , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #21 Vojtěch Bajer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #4 Tadeáš Meixner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:21 Timeout ACEMA Sparta Praha B
42:38 Vyloučen hráč #92 Filip Kobliha družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání
40:57 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B neproměnil #80 Tomáš Plicka.
40:24 Vyloučen hráč #70 Jáchym Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
35:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #91 Adam Kropík (2:2)
32:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #36 Marek Dostál (1:2)
19:51 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #82 Jakub Mitíska, asistoval #34 Vít Ulman (0:2)
11:01 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #82 Jakub Mitíska, asistoval #80 Tomáš Plicka (0:1)