44
  • 44 43:30
    Sparta

ACEMA Sparta Praha B - FAT PIPE Start98 3:4
branky: 15. Jakub Štuj, 22. Matyáš Kopecký, 32. Jáchym Štuj - 5. Oleksandr Kolisnichenko, 32. Lukáš Bulíř, 33. Matěj Langr, 42. Jakub Kýr; rozhodčí: Jakub Krise - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Samuel Stündl ? - Adam Stříteský ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
44:32 Drama až dokonce
43:30 Timeout ACEMA Sparta Praha B
42:42 Plicka pálí jen nad
41:50 Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
41:10 GÓL FAT PIPE Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #69 Martin Dajč (3:4)
41:10 Hra se překlápí z jedné strany na druhou
38:09 Tento ápas sleduje 22 diváků, děkujeme !
36:28 Sparta v plných
35:44 Start se dostává k mnoha střelám, ale ne a ne je proměnit
34:28 Vyloučen hráč #34 Vít Ulman družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
34:28 Start si po seknutí Ulmana zahraje přesilovou hru
32:59 GÓL FAT PIPE Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #56 Vilém Špinka (3:3)
32:59 Start okamžitou souhrou dorovnává skore.
31:58 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #75 Jakub Štuj (3:2)
31:58 Štuj z pohotové střely střílí branku
31:03 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #4 Lukáš Bulíř, asistoval #69 Martin Dajč (2:2)
31:03 Kombinace: Kýr - Dajč - Bulíř se ukázala jako správné řešení a Start srovnává
30:45 Kýr se dokázal dostat ze zajetí dvou sparťanu a rozjíždí útok
30:01 Poslední úvodní vhazování pro Spartu
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
29:30 Hübner skrytou střelou chtěl překvapit Stündla, ten se však zmást nenechal.
28:55 Utkání se z obou stran vyustřuje.
27:46 Hejtmánek střílí, Stündl však vyráží.
27:05 Dajč u mantinelu tvrdě zajel do Ulmana, vše se však obešlo bez zranění.
26:09 Majer u mantinelu ztrácí a Start zahajuje protiútok.
24:54 Štuj Jáchym vystřelil od mantinelu, ale golman s lehkým štěstním vyrazil.
23:24 Ulman napřáhl, ale pouze nad.
21:42 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #34 Vít Ulman (2:1)
21:42 Sparta svou přesilovou hru využívá
20:11 Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za vysoká florbalka
19:50 Kopecký prošel sám celé hřiště, ale koncovku nedotáhl do úplného závěru.
18:28 Stündl reflexivě vyráží !
17:30 Start postupuje na bránu ve třech, ale branku přestřeluje.
16:00 Sparta od začátku v útošném pásmu.
15:01 Úvodní vhazování pro Start
15:01 Prní třetina nám nabídla k vidění pouze dvě branky, doufejme, že tato bude akčnější.
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:26 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #4 Tadeáš Meixner (1:1)
14:26 Štuj Jakub sedostal po neúspěchu do druhé šance, kterou již proměnil a srovnává stav skore na 1:1.
14:15 Štuj se dostal ke střele ale jen vedle
13:41 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bulíř družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
13:32 Osamocený Michálek střílí pouze do golmana
11:34 Startu se podařilo procpat míček do branky Stündla, ale branka není uznána, protože hráč Startu stál v brankovišti.
10:50 Sparta v obrovské šanci trefuje jen tyč !
09:44 Plicka svoji náhrou do úniku Kopeckému, jenže příhru zastavili hráči Startu.
08:43 Sparta v 5
06:43 Sparta po smolném seknutí Štuje jde do oslabení.
06:42 Vyloučen hráč #70 Jáchym Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
06:31 Hra se uklidnila.
04:40 Sparta doplatila na nedůraz a Start tohoto zaváhání využil a vstřeluje úvodní branku.
04:37 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #83 Oleksandr Kolisnichenko, asistoval #69 Martin Dajč (0:1)
03:14 Po velké chybě Stündla měl obrovskou šanci Start, ale Golman svůj čin odčinil a střelu polapil.
02:36 Sparta drží Start na své polovině prozatím zdárně.
01:24 Start ve velké šanci, prováhal.
00:04 Od začátku utkání si bere balonek pod svá křídla Sparta.
00:00 Vítáme diváky na dnešním zápase, kde se proti sobě utkají Acema Sparta Praha proti FAT PIPE Start 98. Přejeme krásný zážitek ze zápasů.