2

4

4.

Horní Počernice Orka - Viking TJ Kobylisy 4:5pn
branky: 4. Jakub Povolný, 12. Matyáš Libánský, 26. Tomáš Bodlák, 32. Jakub Povolný - 3. Adam Kanzelsberger, 11. Vít Komorný, 18. Vít Komorný, 40. Jakub Holas, N Vít Komorný; rozhodčí: Andrej Lipan - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Rejman ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #56 Vojtěch Rubeš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #36 Marek Dostál a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #60 Matyáš Libánský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #10 Matyáš Míka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:23 Timeout Viking TJ Kobylisy
40:44 Timeout Horní Počernice Orka
39:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas, asistoval #90 Šimon Železný (4:4)
31:46 GÓL Horní Počernice Orka! 4:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #60 Matyáš Libánský (4:3)
28:25 Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
25:49 GÓL Horní Počernice Orka! 3:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #93 Jan Durda (3:3)
20:20 Vyloučen hráč #56 Vojtěch Rubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře
17:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný z trestného střílení (2:3)
12:43 Vyloučen hráč #80 Tomáš Bodlák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
11:20 GÓL Horní Počernice Orka! 2:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #24 Jakub Povolný (2:2)
10:20 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:2)
03:41 GÓL Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #80 Tomáš Bodlák (1:1)
02:14 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #52 Vít Komorný (0:1)