3

2

4.

Penco Tatran Střešovice B - FBC Kutná Hora 8:7pn
branky: 6. Adam Aarons, 13. Tomáš Kamarýt, 24. Adam Aarons, 31. Adam Aarons, 33. Matyáš Polidar, 39. Jan Škácha, 44. Štěpán Lovíšek, N František Vladimír Žilka - 3. Michal Trník, 11. Petr Vávra, 20. Šimon Trpišovský, 34. Petr Vávra, 35. Štěpán Blahník, 40. David Kobylarz, 45. Marek Trník; rozhodčí: Daniel Jireček - Kateřina Heblíková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 18 - Jakub Brož 20; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:4
4 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka a vstřelil rozhodující gól (8:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #15 Lukáš Martin , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #13 Petr Vávra , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #15 Lukáš Martin a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #5 Štěpán Lovíšek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #46 Jan Škácha a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:26 Timeout FBC Kutná Hora
44:26 GÓL FBC Kutná Hora! 7:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (7:7)
43:20 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 7:6
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #88 Kryštof Pitoňák (7:6)
40:00 A máme tu dorovnání, Kutná Hora stále bojuje i v menším počtu.
39:55 GÓL FBC Kutná Hora! 6:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 David Kobylarz, asistoval #15 Lukáš Martin (6:6)
39:15 Spousta času k dorovnání, podaří se Kutné Hoře dorovnat.
38:22 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 6:5
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #46 Jan Škácha, asistoval #88 Kryštof Pitoňák (6:5)
34:12 Toto snažení vyšlo, je dorovnáno.
34:11 GÓL FBC Kutná Hora! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #60 Marek Trník (5:5)
34:10 Kutná Hora se snaží dorovnat.
33:20 GÓL FBC Kutná Hora! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #17 David Kobylarz (5:4)
32:37 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 5:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (5:3)
30:16 Rychlé zchlazení po začátku třetí třetiny.
30:14 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #11 Jáchym Holý (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
26:32 Standartka z rohu pro Kutnou Horu.
25:29 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #13 Petr Vávra.
25:29 Hra je nahoru dolu, je radost se na to koukat.
23:17 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #25 Matěj Dvořák (3:3)
19:30 Krásná střela Trpišovského vymetla roh brány.
19:14 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #26 Šimon Trpišovský, asistoval #15 Lukáš Martin (2:3)
18:35 Vyloučen hráč #97 Vít Krošlák družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:45 Kutná Hora v pěti.
15:31 Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
15:30 Uvidíme další přesilovku hostů, ruka nahoře.
15:00 Střely v 1. části: 11:7
12:57 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #29 Ondřej Panuška (2:2)
11:03 První oslabení Kutné Hory a zaroveň první přesilovka Tatranu, padne gól?
11:01 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
10:21 Zatáhlá střela Vávry končí v bráně.
10:20 GÓL FBC Kutná Hora! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra bez asistence (1:2)
08:14 Šance Vašíčka, slyšíme tyčkuu.
05:18 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:1
04:06 Kutná Hora má více šancí.
02:47 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #4 Štěpán Blahník (0:1)
01:48 První šance Marka Trníka před bránou končí v rukou gólmana.
00:50 Od prvního písknutí je utkání ve vysokém tempu.