4:6
    Ivo KRASTIN
    (Vašák)

BUTCHIS - ACEMA Sparta Praha B 4:6
branky: 9. Matyáš Horák, 15. Matěj Štrobach, 19. Matěj Jiří Marek, 45. Ivo Krastin - 6. Dominik Krištof, 13. Vít Ulman, 19. Filip Kortánek, 29. Ondřej Rathouský, 29. Filip Kortánek, 37. Jakub Štuj; rozhodčí: Daniel Jireček - Kateřina Heblíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eduard Vladař 31 - Jan Hübschman 17; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:12
44:06 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #45 Ivo Krastin, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (4:6)
36:35 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #90 Dominik Krištof (3:6)
30:00 Střely ve 2. části: 5:14
28:31 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #80 Tomáš Plicka (3:5)
28:20 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #55 Jan Bízik (3:4)
19:23 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B neproměnil #80 Tomáš Plicka.
18:59 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #4 Tadeáš Meixner (3:3)
18:30 GÓL BUTCHIS! 3:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Matěj Jiří Marek, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (3:2)
17:23 Krásná akce BUTCHIS, po které zazvonila tyčka za sparťanským golmanem.
16:42 Vyloučen hráč #90 Dominik Krištof družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:54 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Matěj Štrobach z trestného střílení (2:2)
12:11 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #34 Vít Ulman, asistoval #23 Filip Kortánek (1:2)
11:31 Krásný zákrok brankáře BUTCHIS.
10:28 Vyloučen hráč #86 Tobiáš Policar družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
10:28 Policar neudržel nervy a sekl sparťanského hráče, proto uvidíme přesilovou hru Sparty.
08:47 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #81 Matyáš Horák, asistoval #63 Vojtěch Špejzl (1:1)
08:47 A máme srovnáno, Špejzl našel volného Horáka a ten se svojí střelou nemýlil.
05:31 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #90 Dominik Krištof bez asistence (0:1)
05:31 Krásná akce a vidíme první gól tohoto zápasu.
02:19 První šance Sparty, ale gól nedali
00:34 Už od začátku se na míčku drží Sparta.