5

4

7.

Prague Tigers - Penco Tatran Střešovice B 6:5pn
branky: 5. Kryštof Schovánek, 12. Jakub Lamberk, 17. Filip Podlipný, 22. Kryštof Schovánek, 43. Jakub Lamberk, N Vojtěch Ševčík - 4. Jakub Klápa, 16. Jakub Klápa, 21. Michal Rada, 38. Vojtěch Kucharčík, 39. Jakub Klápa; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Daniel Grener; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Češner ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2
7 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #29 Vojtěch Ševčík a vstřelil rozhodující gól (6:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #29 Vojtěch Ševčík a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #79 Ondřej Vázler a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #67 David Kriegler , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #43 Adam Jánský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
42:41 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #92 Michal Novák (5:5)
39:20 Vyloučen hráč #63 Jakub Lamberk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
38:15 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:5
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #20 Adam Karel (4:5)
37:25 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:4
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #79 Ondřej Vázler (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
28:21 Vyloučen hráč #67 David Kriegler družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
24:56 Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
21:43 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (4:3)
20:13 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #27 Matěj Kučera (3:3)
16:49 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Filip Podlipný, asistoval #16 Marek Zendulka (3:2)
15:52 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #67 David Kriegler (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 11:8
12:55 Vyloučen hráč #13 František Vladimír Žilka družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání
11:25 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #43 Adam Jánský (2:1)
04:45 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #9 Adam Volf (1:1)
03:40 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (0:1)
00:36 Trestné střílení družstva Penco Tatran Střešovice B neproměnil #67 David Kriegler.