• 45 44:59
    3:4
    ()

FBC Draci Říčany - ACEMA Sparta Praha B 3:4
branky: 4. Vojtěch Honzák, 24. Marek Honzák, 39. Marek Honzák - 13. Jáchym Štuj, 43. Václav Brejcha, 44. Tomáš Plicka, 45. Tomáš Plicka; rozhodčí: David Hertz - Jakub Krise; vyloučení: 3 + Marek Honzák 4:2 + Ondřej Rathouský TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:3
44:59 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka bez asistence (3:4)
44:59 Vyloučen hráč #78 Ondřej Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha B do konce utkání
43:56 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
43:34 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #4 Tadeáš Meixner (3:3)
43:13 Vyloučen hráč #25 Matěj Kövešlygety družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:13 Vyloučen hráč #78 Ondřej Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:12 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Václav Brejcha, asistoval #83 Martin Kropáček (3:2)
38:35 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (3:1)
24:17 Draci se ujímají vedení.
23:55 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #34 Vojtěch Honzák (2:1)
14:53 Draci dávájí zabrat spartě i v oslabení.
13:29 Vyloučen hráč #30 Filip Borl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
13:10 Sparta vyrovnává !!
12:30 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #75 Jakub Štuj (1:1)
03:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (1:0)
02:03 Vyloučen hráč #8 Václav Brejcha družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání
02:03 Vyloučen hráč #70 Jakub Maxmilian Hošťálek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
00:10 Buly vyhrávájí DRACI ŘÍČANY.
00:01 SPARTA B bere zápas opravdu vážně, motivační hudba jim dodává sebevědomí.