3:4
    Matěj SEMECKÝ
    (Šimek)

Florbalová akademie MB - FAT PIPE Traverza 3:4
branky: 2. Lukáš Vladimír Bucha, 24. Matěj Sedláček, 35. Martin Miclík - 10. Jakub Šimek, 18. Martin Mareš, 24. Jaroslav Šácha, 36. Matěj Semecký; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jakub Šimek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Beneš 11 - Ondřej Slezák 12; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 5:5
35:10 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #39 Matěj Semecký, asistoval #10 Jakub Šimek (3:4)
34:20 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Martin Miclík bez asistence (3:3)
27:38 Velice sportovní gesto předvedl kapitán hostů, když nechal odvolat vyloučení týmu Traverzy.
24:00 Střely ve 2. části: 5:5
23:53 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #99 Jaroslav Šácha bez asistence (2:3)
23:21 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček z trestného střílení (2:2)
17:13 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #82 Martin Mareš, asistoval #39 Matěj Semecký (1:2)
16:42 Vyloučen hráč #77 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:02 Matěj Semecký z Traverzy nastřeluje tyč.
12:00 Střely v 1. části: 5:5
09:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek bez asistence (1:1)
05:44 Vyloučen hráč #45 Matěj Sedláček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi
01:54 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Lukáš Vladimír Bucha bez asistence (1:0)