32
  • 32 31:47
    4

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 4:5
branky: 1. Matěj Sedláček, 14. Vojtěch Raclavský, 20. Martin Miclík, 23. Adam Kolšovský - 5. Radek Mach, 18. Jakub Houdek, 21. Matyáš Kopec, 30. Michal Dokonal, 30. Matěj Škramovský; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Tomáš Karbusický; vyloučení: 3 + Matěj Sedláček 4:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:2
36:00 Střely ve 3. části: 1:5
31:48 Větší trest pro Boleslav = delší přesilovka pro Kolín
31:47 Vyloučen hráč #45 Matěj Sedláček družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
30:00 A máme tu obrat! Kolín poprvé v zápase vede
29:59 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský bez asistence (4:5)
29:32 Máme opět vyrovnáno!!! Ještě to bude drama!
29:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #93 Michal Dokonal, asistoval #33 Jakub Houdek (4:4)
28:37 Přesilovka Kolína opět zůstala nevyužita
26:37 Vyloučen hráč #5 Lukáš Vlček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
26:16 Uvidíme další přesilovku! Tentokrát po faulu boleslavských
25:00 Dnešní utkání sleduje skvělých 14 diváků. Děkujeme!
24:01 Do napínavé třetí třetiny vyhraným buly úspěšně vstupuje Kolín
24:00 Střely ve 2. části: 5:7
23:55 Obrovská šance Boleslavi po kolínské chybě v rozehrávce
22:57 Boleslav využívá přesilovku a znovu odskakuje na nejtěsnější rozdíl
22:56 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #35 Adam Kolšovský, asistoval #34 Vojtěch Raclavský (4:3)
21:36 Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře
20:45 Hned po konci přesilovky dává Kolín gól z povedené individuální akce
20:44 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec bez asistence (3:3)
19:18 Povedený protiútok Boleslavi, která vyrovnává ve vlastním oslabení
19:17 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Martin Miclík, asistoval #2 Klára Šimonová (3:2)
18:40 Vyloučen hráč #23 Lukáš Vala družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
17:20 Velká šance Boleslavi. Gólman Kolína ale zajímavou střelu bekhendem chytil helmou
17:07 Zase je vyrovnáno!
17:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #95 Jan Fuksa (2:2)
14:33 Znovu uvidíme přesilovku. Tentokrát ji ale bude hrát Kolín
14:32 Vyloučen hráč #83 Hynek Musal družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
13:41 Boleslav udeřila z protiútoku
13:40 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Vojtěch Raclavský, asistoval #18 Jan Michalský (2:1)
12:55 Zajímavé střelecké příležitosti Kolína na začátku druhé třetiny, ale střely létají většinou vysoko nad branku
12:00 Střely v 1. části: 3:2
10:27 Kolín je pod tlakem, ale Boleslav zatím branku vážněji neohrozila
07:40 Přesilovka ráz utkání nezměnila. Boleslav se dostala do jediné střelecké příležitosti
05:40 Přesilovka pro Boleslav po kolínské sekyře
05:39 Vyloučen hráč #27 Dominik Svoboda družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
04:56 Už ho trefili! Je srovnáno!
04:55 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #35 Radek Mach, asistoval #77 Šimon Svrčina (1:1)
04:20 Kolín se sice dostává do slibných střeleckých pozic, ale zatím se mu nedaří trefit zařízení
00:32 Boleslav se brzy ujímá vedení
00:31 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #20 Martin Miclík (1:0)
00:01 Úvodní buly dnešního turnaje pro Boleslav