0

1

3.

BLACK ANGELS B - FAT PIPE Traverza 2:3pn
branky: 11. David Orlík, 24. Karel Slavata - 8. Jakub Šimek, 35. Jaroslav Šácha, N Tadeáš Ranš; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Tomáš Karbusický; vyloučení: 5 + Dominik Kožíšek 4:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Zápotocký ? - David Konrád ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #13 David Orlík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #10 Jakub Šimek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #40 Lukáš Franče , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #74 Tadeáš Ranš a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #97 Martin Juněc , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 3:1
34:57 Vyloučen hráč #42 Timon Mc Lean družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
34:01 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #99 Jaroslav Šácha, asistoval #15 Oliver Cerha (2:2)
32:39 Vyloučen hráč #13 David Orlík družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
29:45 Vyloučen hráč #90 Martin Zabilanský družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
26:21 Vyloučen hráč #10 Jakub Šimek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost
24:00 Střely ve 2. části: 3:7
23:58 Vyloučen hráč #39 Václav Svoboda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
23:47 GÓL BLACK ANGELS B! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #7 Karel Slavata, asistoval #39 Václav Svoboda (2:1)
20:58 Vyloučen hráč #97 Martin Juněc družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
18:16 Vyloučen hráč #90 Martin Zabilanský družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Střely v 1. části: 3:7
11:00 Vyloučen hráč #10 Dominik Kožíšek družstva BLACK ANGELS B na 2+2 minuty za hrubost
10:21 GÓL BLACK ANGELS B! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #13 David Orlík, asistoval #23 Oliver Stabenow (1:1)
07:13 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek bez asistence (0:1)