• 36 35:08
    7:2
    (Martenek)

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 7:2
branky: 4. David Martenek, 5. David Martenek, 11. Vojtěch Žilka, 19. Vojtěch Žilka, 20. Ondřej Trupl, 29. Jakub Tater, 36. Václav Hojný - 14. Jakub Houdek, 27. Matyáš Kopec; rozhodčí: Albert Roučka - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Valeš ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:1
35:59 Pitbuls proháli stejně jako Portugalsko s Marokem (narozdíl od Maroka nehráli beton).
35:25 Vosy zkouší hru v 6.
35:08 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 7:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #14 Václav Hojný, asistoval #29 David Martenek (7:2)
33:23 Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:39 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
32:00 Vosy mají jednu šanci za druhou, ale žadná se nezabodla do branky hostů.
28:37 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 6:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #7 Jakub Tater, asistoval #29 David Martenek (6:2)
27:48 Jedna z divaček se rozvášnila a seřvala svého syna za ostrý souboj, kdy přehodil hráče přes manťa´ák. Baví se jak pitbulové tak vosy i pořadatelé.
27:07 Vyloučen hráč #95 Jan Fuksa družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře
26:19 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec, asistoval #66 Aleš Hlavička (5:2)
23:03 Vosy právě pobodali pouze tyč.
22:33 Trestné střílení družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha neproměnil #14 Václav Hojný.
21:00 Ač to tak nevypadá pitbilové stále v tomto zápase trhají.
19:06 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 5:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #14 Václav Hojný (5:1)
18:48 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka, asistoval #95 Jakub Štamberg (4:1)
16:44 Medik po dlouhých 10min. ošetřování odchází pod náletem vos (krásná střela) zpět na své stanoviště.
13:55 Nebezpečná standartka pitbulů, ale nic z toho není. (napálený první hráč ve zdi)
13:22 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek bez asistence (3:1)
12:25 Pitbulové začali hned ze začátku 2. třetiny trhat.
11:59 Krásný backhand nakonec 1. třetiny od hráče vos. Bohužel o 3 metry vedle, asi mu uletětly vosy.:)
11:11 Zdravotník nalezen! Začal ošetřovat zraněného pitbula.
10:41 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka, asistoval #30 Ondřej Trupl (3:0)
09:24 Počet diváku se právě zvětšil ze 7 na 10. (derby)
04:59 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #29 David Martenek, asistoval #30 Ondřej Trupl (2:0)
03:52 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #29 David Martenek, asistoval #16 Vojtěch Žilka (1:0)
01:58 Vyloučen hráč #93 Michal Dokonal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání