2

1

3.

Viking TJ Kobylisy B - FBC Slavia Praha 4:3pn
branky: 20. Lukáš Frantík, 31. Lukáš Frantík, 34. Oscar Andreatta, N Lukáš Frantík - 14. Aleš Vorlíček, 21. Tobias Schier, 24. Martin Kříček; rozhodčí: Daniel Dolák - Filip Martinkovič; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Erik Glenda ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #21 Martin Kříček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #34 Lukáš Frantík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #11 Petr Janeček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #99 Matěj Král , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #99 Václav Grulich , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #49 Oscar Andreatta a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:55 Timeout Viking TJ Kobylisy B
33:38 Timeout FBC Slavia Praha
33:38 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #49 Oscar Andreatta, asistoval #34 Lukáš Frantík (3:3)
30:49 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #99 Matěj Král (2:3)
30:15 Vyloučen hráč #3 Thomas Belcou družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
23:29 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #13 Tobias Schier (1:3)
20:01 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier bez asistence (1:2)
19:23 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #87 Matěj Hubička (1:1)
13:30 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Aleš Vorlíček, asistoval #99 Václav Grulich (0:1)