• 36 35:46
    7:4
    (Houdek)

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 7:4
branky: 1. Jan Michalský, 7. Matěj Batala, 21. Matěj Sedláček, 27. Lukáš Vala, 27. Matěj Sedláček, 32. Štěpán Habada, 35. Matěj Batala - 8. Dominik Svoboda, 22. Jakub Houdek, 35. Šimon Svrčina, 36. Dominik Svoboda; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Alexander McIntosh; vyloučení: 0 + Lukáš Vladimír Bucha TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Kryštof Kamarýt ?, Matěj Martínek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2
35:46 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 7:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #33 Jakub Houdek (7:4)
34:40 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Matěj Batala, asistoval #45 Matěj Sedláček (7:3)
34:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 6:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #15 Štěpán Jakubál (6:3)
31:26 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Štěpán Habada bez asistence (6:2)
30:35 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
26:45 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #20 Hynek Musal (5:2)
26:10 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Lukáš Vala, asistoval #18 Jan Michalský (4:2)
26:10 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Matěj Martínek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
24:00 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
24:00 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB do konce utkání
21:21 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #66 Aleš Hlavička (3:2)
20:25 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #96 Matěj Batala (3:1)
11:08 Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování florbalky
07:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #68 Ondřej Bekešský (2:1)
06:35 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Matěj Batala bez asistence (2:0)
00:23 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Jan Michalský, asistoval #44 Štěpán Habada (1:0)