(Novák)
  • 45 44:44
    2

SK Florbal Benešov - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 8:2
branky: 14. Mikuláš Prošek, 17. Tomáš Hubička, 22. Mikuláš Prošek, 23. Vít Mokoš, 26. Tomáš Hubička, 36. Vít Mokoš, 39. Tobiáš Truhelka, 45. Vít Mokoš - 29. Vojtěch Slavík, 42. Vojtěch Slavík; rozhodčí: Filip Novák - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Mareš -2 - Matěj Martínek ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:1
44:44 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
44:15 GÓL SK Florbal Benešov! 8:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #6 Jakub Novák (8:2)
44:15 Mokoš střelou z běhu kompletuje hat-trick.
41:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 7:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #66 Aleš Hlavička (7:2)
41:29 Hosté snižují střelou od mantinelu.
38:18 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
38:18 GÓL SK Florbal Benešov! 7:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #57 Jan Špinetti (7:1)
38:18 Truhelka se obtočil kolem brány dává další gól domácích.
35:02 GÓL SK Florbal Benešov! 6:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #74 Mikuláš Prošek (6:1)
35:02 Mokoš výborným důrazem v brankovišti zvyšuje na 6:1
29:44 Vyloučen hráč #40 Vít Mokoš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
28:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #27 Dominik Svoboda (5:1)
25:34 GÓL SK Florbal Benešov! 5:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #60 Tomáš Hubička, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (5:0)
25:34 Truhelka ukázkově našel Hubičku na druhé straně a trn zavěsil z první pod břevno.
22:40 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #1 Matyáš Mareš (4:0)
22:40 Po krásném výhozu brankáře zakončuje Mokoš svůj únik čtvrtým gólem domácích.
21:23 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek, asistoval #14 Jiří Hanzal (3:0)
21:23 Prošek to zkusil od půlky a je z toho třetí gól domácích.
16:29 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #60 Tomáš Hubička bez asistence (2:0)
16:29 Hubička vybojoval na útočné půlce balonek a rychle zakončil ze středu nad rameno brankáře.
13:26 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
13:26 Prošek krásnou střelou od mantinelu k tyči posílá domácí do vedení.
11:50 Hubička trefuje břevno hned v první akci přesilové hry Benešova.
11:29 Vyloučen hráč #33 Jakub Houdek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za hra na zemi