44
  • 44 43:46
    Benešov

FbŠ Bohemians B - SK Florbal Benešov 4:5
branky: 14. Jiří Balcar, 31. Lukáš Krupička, 38. Ondřej Nedavaška, 40. Jan Fanta - 4. Vít Mokoš, 17. Mikuláš Prošek, 21. Tobiáš Truhelka, 30. Jiří Hanzal, 32. Kryštof Durák; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: David Hyský ? - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:1
43:46 Timeout SK Florbal Benešov
39:37 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Jan Fanta, asistoval #84 Eliáš Černý (4:5)
39:14 Vyloučen hráč #9 Jan Kroj družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
37:28 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Ondřej Nedavaška, asistoval #4 Jan Fanta (3:5)
31:21 GÓL SK Florbal Benešov! 2:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #56 Kryštof Durák, asistoval #51 Petr Latka (2:5)
30:38 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Lukáš Krupička bez asistence (2:4)
29:43 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal, asistoval #31 Martin France (1:4)
20:42 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #6 Jakub Novák (1:3)
16:19 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (1:2)
13:23 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jiří Balcar, asistoval #44 Daniel Vykusa (1:1)
13:21 Hráč s číslem 21 nekompromisně proměnil samostatný únik a umístil střelu brankářovi do teploměru
11:44 Vyloučen hráč #56 Kryštof Durák družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
07:48 Vyprodaná UNYP ARENA sleduje tento velmi vyrovnaný zápas
03:20 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #6 Jakub Novák (0:1)