2

3

7.

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Draci Říčany 4:5pn
branky: 27. Ondřej Janeček, 31. Jakub Ortcigr, 34. Denis Kuda, 37. Filip Stránský - 3. Petr Zicha, 30. Filip Svoboda, 37. Petr Zicha, 40. Matyáš Fiala, N Antonín Lávička; rozhodčí: David Hertz - Timon Štosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Jakub Zámečník ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #27 Antonín Lávička a vstřelil rozhodující gól (4:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #89 Jakub Ortcigr , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #30 Filip Borl , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #61 Denis Kuda , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #7 Filip Svoboda , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #56 Lukáš Rous , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #18 Petr Engliš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #27 Antonín Lávička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #89 Jakub Ortcigr a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #30 Filip Borl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #7 Filip Svoboda a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #18 Petr Engliš a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:11 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #6 Matyáš Fiala, asistoval #27 Antonín Lávička (4:4)
36:58 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Petr Zicha, asistoval #27 Antonín Lávička (4:3)
36:01 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #62 Filip Stránský, asistoval #20 Ondřej Janeček (4:2)
35:18 Vyloučen hráč #18 Petr Engliš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:26 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #62 Filip Stránský (3:2)
30:07 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #89 Jakub Ortcigr, asistoval #88 Matyáš Filip (2:2)
29:43 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #6 Matyáš Fiala (1:2)
26:15 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #61 Denis Kuda (1:1)
18:37 Vyloučen hráč #90 Filip Pojer družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nesportovní chování
02:39 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1