3:9
    Adam ŠPIČKA
    (Švec)

FBC Žraloci Příbram - FbC Red Dragons Hořovice 3:9
branky: 21. Vojtěch Špička, 32. Jan Fiala, 35. Adam Špička - 1. Pavel Frühauf, 7. Jakub Zajíček, 9. Michal Müller, 17. Vítězslav Šmid, 18. Vít Hofman, 26. Pavel Frühauf, 27. Jakub Zajíček, 28. Michal Bauer, 31. Michal Müller; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Homolka ?, Tomáš Šilhan ? - Matyáš Míka ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:4
34:21 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:9
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Adam Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (3:9)
33:14 Timeout FBC Žraloci Příbram
33:14 Vyloučen hráč #21 Vít Hofman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
31:07 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:9
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #36 Jan Fiala, asistoval #16 Adam Špička (2:9)
30:20 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:9
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (1:9)
27:43 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:8
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #21 Vít Hofman (1:8)
26:52 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:7
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #7 Pavel Frühauf (1:7)
25:11 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:6
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (1:6)
20:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Vojtěch Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (1:5)
18:36 Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
17:02 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #52 Vítězslav Šmid (0:5)
16:30 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid, asistoval #26 Jakub Zajíček (0:4)
14:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Tomáš Šilhan družstva FBC Žraloci Příbram
08:22 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:3
06:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (0:2)
00:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1