7:2
    Jan HORÁK
    (Soukup)

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 7:2
branky: 1. Radek Calta, 36. Matyáš Moller, 39. Marek Zíka, 45. Jan Vaněk, 48. Tomáš Vlček, 59. Jan Svoboda, 60. Jan Horák - 20. Jakub Boháč, 21. Jakub Boháč; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 20 - Martin Štochl 31; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér): Po nervózním vyrovnaném úvodu jsme postupně zkvalitňovali obranu a i díky postupně více unavenému soupeři navyšovali náskok, což přineslo klid do našich řad a mohli jsme utkání v poklidu dohrát. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně zdaru v dalších kolech.
60:00 Komentář hostů Michálek Václav (Trenér): Dnešní utkání rozhodly individuální chyby ve třetí třetině. Dvě třetiny jsme schopni hrát pěkný florbal hodný divize a potom se začnou kupit chyby a složíme se. Děkuji všem zúčastněným
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:05 A to je debakl... druhý gól do prádné branky střílí Jan Horák, skóre utkání 7:2
59:04 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 7:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #4 Jan Horák, asistoval #96 Matěj Soukup (7:2)
58:43 Gregořica našel svým krosem Svobodu, kterému nedělalo větší problém dovést míček do prádné branky.
58:42 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 6:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #19 Petr Gregořica (6:2)
58:30 Dnešní utkání sleduje 29 diváků.
56:45 Timeout FBC ROKYCANY
54:03 Únik Fialy skvěle likviduje Vališ.
52:28 Houževnatá obrana Slavie zatím přináší ovoce, Rokycany jsou při vlastní přesilovce bezzubé.
51:09 Výhodu přesilové hry si vyzkouší také Rokycany.
51:08 Vyloučen hráč #5 Pavel Hamrle družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
49:55 Dnes již počtvrté je v akci úklidová služba, která zas a znova uklízí hadrem mokrou podlahu.
47:56 Nešťasný odraz pro Štochla od nohy plzeňského útočníka končí za jeho zády. Na světelné tabuli nyní svítí skóre 5:2 ve prospěch týmu z města piva.
47:55 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček bez asistence (5:2)
46:54 Boháč se dostal k bráně domácích, avšak hattrick nezkompletoval díky důrazu plzeňské defenzivy.
44:43 Utkání zatím vede ke spokojenosti pořadatelského stolku, tak jako když jsme se dozvědeli že Barca vyhrála. Skóre utkání 4:2.
44:32 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Jan Vaněk, asistoval #5 Pavel Hamrle (4:2)
42:47 Třetí část utkání nám zatím žádné větší šance nepřinesla.
40:01 Poslední třetina dnešního klání byla rozehrána.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
38:11 Skóre se znova otáčí, a plzeňský celek posílá podruhé v zápase do vedení Zíka.
38:10 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Marek Zíka, asistoval #94 Matouš Bešta (3:2)
37:09 Brejková situace nepřinesla pro Rokycany tolik kýžený gól.
35:27 A máme srovnáno!!! Maty Moller po skvělé individuální akci zachoval klidnou hlavu a přízemní střelou překonal golmana hostů.
35:26 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller bez asistence (2:2)
34:45 Situace 2na1 z pohledu Rokycan gólem neskončila, Vališ drží svůj mančaft.
32:25 I druhá přesilovka domácích zůstala nepotrestána.
31:28 Střela Mollera skákala po brankové čáře, avšak v síti neskončila.
30:36 Slavii čeká druhá přesilovka tohoto utkání, uvidíme zda pro ně dopadne lépe než ta předchozí.
30:35 Vyloučen hráč #9 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
29:48 Soukup v samostatném úniku trefil pouze hruď skvěle postaveného Štochla.
28:00 Vališ ukončil počínání Rokycan několika skvělými zákroky.
24:04 Soukupova střela jen těsně minula pravou tyč Štochlovo svatyně.
20:36 Boháč přidává svůj druhý dnešní gól a otáčí skóre zápasu na 2:1 z pohledu hostí.
20:35 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč bez asistence (1:2)
20:01 Druhá část dnešního dění byla započata.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:02 Rokycany necelou minutu před koncem srovnávají, trefil se Boháč.
19:01 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #25 Martin Fiala (1:1)
16:33 Golmani na obou stranách teď podrželi své týmy.
12:44 Plzeň nesehrála svoji powerplay vůbec dobře, do žádného většího tlaku se tudíž nedostala.
10:44 Slavia bude mít výhodu přesilové hry.
10:43 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za opakované přestupky
09:30 Utkání je plné zajímavých momentů, avšak skóre je pořád 1:0.
07:21 Boháč teď ,,obejmul,, svého protihráče, což samozřejmě neuniklo pozornosti jednoho ze sudích, který jeho počínání posoudil jako nedovolené.
05:12 Štochla teď před druhou inkasovanou brankou zachránila branková konstrukce.
04:08 Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
02:26 Beštovo střela neměla šanci na úspěch.
01:18 První střelu na branku po minutě zaznamenávají i Rokycany.
00:39 Domácí se ujímají vedení hned v samotném začátku utkání.
00:38 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Radek Calta, asistoval #33 Lukáš Kratochvíl (1:0)