• 54 53:07
    2
    Adam PŘIB

Fbc Strakonice - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:5
branky: 1. Karel Šavrda, 11. Adam Přib, 13. Jiří Křesák, 21. Vojtěch Houska, 22. Jiří Křesák, 30. Lukáš Pluskal, 40. Jiří Křesák, 43. Jiří Křesák - 10. Jan Svoboda, 14. Šimon Jonáš, 20. Matyáš Moller, 36. Adam Petrák, 48. Pavel Hamrle; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 12 - Jaroslav Jůna 31; po třetinách: 3:3, 4:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí): Dneska ospalej výkon,Ale výhra je doma. nWin Win Strakonice Oleeeeeeeee.
60:00 Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér): Každá třetina měla svá vlastní specifika. V první jsme z ničeho vytěžili maximum, ve druhé se naše hra zlepšila, ale výsledkově zhoršila, třetí jsme zase ozdobili mnohými nepřesnostmi, což nás stálo lepší výsledek. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
53:07 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:27 Vyloučen hráč #16 Radek Calta družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
47:43 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 8:5
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle, asistoval #96 Matěj Soukup (8:5)
42:41 GÓL Fbc Strakonice! 8:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #38 Adam Přib (8:4)
40:01 jak by řekl koťa nekopej do toho hraj nohama
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
39:58 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká florbalka
39:25 GÓL Fbc Strakonice! 7:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (7:4)
35:48 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 6:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #77 Adam Petrák, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (6:4)
30:24 Vyloučen hráč #65 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
29:27 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:3)
28:21 Monster save v podání domácího golmana
21:47 jak by řekl pan Novotný Křešák dává gól
21:46 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
20:24 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:55 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #86 Šimon Jonáš (3:3)
13:39 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (3:2)
12:15 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #37 Tomáš Mareš (3:1)
10:23 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #35 Adam Štěpánek (2:1)
09:04 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #19 Petr Gregořica (1:1)
00:47 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:0)